Weatherfax

výrobce     cena    


Popis

Přijímač Target HF3 je vynikající výrobek pokrývající spektrum signálu 30Khz až 30Mhz. Pro ty, kteří jsou nováčci v SSB příjmu jednotka obsahuje vše co budete potřebovat pro příjem. Včetně obsáhlého manuálu zahrnujícího užitečné námořní frekvence. Řízení přijímače na čelním panelu umožňuje změnit mód z úzkého SSB příjmu na širší audio filtr, který dovolí příjem kvalitního audio signálu ze stanic slyšitelných po celém světě. Přijímač obsahuje paměť na 10 oblíbených frekvencí. Velký LCD displej zobrazuje přesně naladěnou frekvenci, kterou není nutné při SSB příjmu korigovat, protože přístroj má plnohodnotný syntetizér. Přístroj TARGET HF3/P má na zadní straně konektor s audio výstupem, který slouží pro připojení k softwaru pro příjem počasí, RTTY zpráv a Navtex zpráv třetích stran. Přístroj je dodávaný kompletní se základní drátovou anténou, 12V napájením, zvláštním kabelem pro 12V připojení a manuálem.
Specifikace

Indikátor úrovně signálu (S metr), Plná syntéza, Frekvenční rozsah 30Khz - 30Mhz, Mód USB/AM/LSB, SSB 3,8kHz šířky, Paměť pro 10 frekvencí, AM 6kHz šířky, Audio výstup 2W, Napájení 12Vss, Spotřeba 300mA, Rozměry šířka 180mm, výška 58mm, hloubka 170mm.

8 356 Kč


Popis

Přijímač Target HF3W je vynikající výrobek pokrývající spektrum signálu 30Khz až 30Mhz. Pro ty, kteří jsou nováčci v SSB příjmu jednotka obsahuje vše co budete potřebovat pro příjem, včetně sw pro příjem zpráv a obsáhlého manuálu zahrnujícího užitečné námořní frekvence. Přístroj TARGET HF3W má na zadní straně konektor s audio výstupem, který slouží pro připojení k počítačí s nainstalovaným softwarem pro příjem počasí, RTTY zpráv a Navtex zpráv. Přístroj je dodávaný kompletní se základní drátovou anténou, 12V napájením, zvláštním kabelem pro 12V připojení a manuálem. Řízení přijímače na čelním panelu umožňuje změnit mód z úzkého SSB příjmu na širší audio filtr, který dovolí příjem kvalitního audio signálu ze stanic slyšitelných po celém světě. Přijímač obsahuje paměť na 10 oblíbených frekvencí. Velký LCD displej zobrazuje přesně naladěnou frekvenci, kterou není nutné při SSB příjmu korigovat, protože přístroj má plnohodnotný syntetizér. HF3W je dodávaný se softwarem na CD a propojovacím kabelem, který propojí přijímač se zvukovou kartou (3,5 jack konektor připojovaný na vstup mikrofonu zvukové karty). Software umožňuje příjem obrázků synoptických map předpovědí počasí, příjem radiotelexových zpráv s předpovědí počasí a příjem Navtexových zpráv. Abyste mohli přijímat synoptické mapy a předpovědi o počasí z celého světa, Navtex zprávy nebo RTTY zprávy stačí nainstalovat přiložený software a propojit přijímač s počítačem dodaným propojovacím kabelem.
Specifikace

9 728 Kč

Přenosné miniaturní rádio vhodné pro SSB Weather forecast.


AM/FM/Shortwave Radio with Aircraft Band, SSB (Single-Side Band), RDS (Radio Data System) and Synchronous Detector

  • AM/LW/FM-stereo, the complete Shortwave spectrum with SSB (150-30000 KHz) and the VHF Aircraft band (118-137 MHz)
  • Dual Conversion PLL Digital tuner, with digital display (LCD) showing frequency, time, sleep time and symbols for sleep timer and alarm activation
  • RDS (radio data system) on FM shows frequency, call letters, artist, song title, date, messages in display when available
  • Synchronous Detector with selectable side-band
  • Line-in/out

11 385 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2842 e-shop systém banan.cz