Palubní přístroje - NASA Marine - Řada Target

výrobce     cena    


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Podobně jako ostatní námi dodávané přístroje i řada přístrojů Target má jednoduchou obsluhu a spolehlivě čitelné hodnoty rychlosti v uzlech, ujeté vzdálenosti do 999 nám. mil a celkovou ujetou vzdálenost do 999 nám. mil.

Rozsah rychlosti je 0 - 30 uzlů s rozlišením 0,1 uzle. Denní ujetá vzdálenost (lze vynulovat), celková ujetá vzdálenost do 999nm (v paměti přístroje), Velký čitelný displej, podsvícení pro noční provoz, osvědčený lopatkový snímač, spotřeba 10mA + 10mA pro podsvícení displeje, kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, snadná obsluha, 3 tlačítka, 3 funkce, snadno kalibrovatelné.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 991 Kč


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Nejprodávanějším lodním přístrojem na světě je zatím pořád hloubkoměr. V hloubkoměru Target najdete všechny potřebné funkce, které nabízí až mnohem dražší přístroje, včetně ofsetu od kýlu, alarm mělčiny a velké hloubky a rozsah 1 - 100m.
Specifikace

Přístroj má kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, obsahuje standardní snímač hloubky s rozsahem 0,8 až 100m, alarm velké hloubky nebo mělčiny, nastavitelný ofset od kýlu, nastavitelný profil zesílení, velký displej, podsvícení pro noční provoz, snadná obsluha, spotřeba 12mA + 10mA pro podsvícení displeje.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 991 Kč


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Snímač je navržen pro vnější montáž, ale je možné jej nainstalovat na libovolné vhodné místo na palubě. Více o způsobech montáže se dozvíte v manuálu přístroje.
Specifikace

Velký displej, podsvícení displeje pro noční provoz, snadná obsluha, napájecí napětí je 12V ss, spotřeba 90mA + (10 mA pro podsvícení displeje), přesnost +/- 1stupeň, velikost pouzdra přístroje 132 x 98 x 30mm, kardanový závěs snímače 0 - 360 stupňů s rozlišením 1 stupně, 9 úrovní tlumení.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

5 762 Kč


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Přístroj byl navržen pro dlouhý bezúdržbový provoz, je robustní konstrukce, ale má jednoduchou obsluhu. Výchozí nastavení sesouhlasí osu lodě s osou snímače, takže snímač lze umístit v libovolné vhodné pozici a není nutné jej instalovat rovnoběžně s osou lodě.
Specifikace

Jednotka pro zobrazení zdánlivého směru větru s 360 stupňovou stupnicí, mrtvý úhel, digitální zobrazení rychlosti větru v uzlech, nastavení osy snímače, velký displej, podsvícení displeje pro noční provoz, napájení 12V ss, kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, nízká spotřeba.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

6 407 Kč

The Target electromagnetic speed log measures the boat speed through the water with no moving parts.

Robust and accurate, the sensor generates an alternating magnetic field below the boat and measures the resulting electric field produced by the boat moving through the water. It is designed for installation into most types of GRP hulls.

With excellent linearity and a resolution of 0.1 Knot, over the range 0.2 to 40 Knots, the log sensor sends signals to a control box which then converts the sensor signal to boat speed, trip and total distance. This data is transmitted in NMEA 0183 format to a new Target EM Log display unit.

 

Target EM Log display

132 x 98mm compact size case with high contrast LCD

NMEA 0183 input

Speed in Knots

Trip and Total logs in nautical miles

Display backlighting

 

EM transducer and interface box

Speed range 0.2 – 40 Knots

NMEA 0183 output sentences VLW + VHW

Standard 50mm diameter transducer

Cable length 5.0 metres

8 896 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2704 e-shop systém banan.cz