Kurzy a školení

Úvod - Kurzy a školení

Kurz astronavigace I zdarma při odběru Davis Mark 15 nebo vyšší

500Kč

Zdarma navíc pro účastníky kurzu astronavigace:
 
učebnice Základy astronavigace 
a dále zdarma tabulka námořní abecedy s En/Cz vysvětlivkami.
 
Kurz astronavigace pomocí sextantu sestává ze dvou bloků. (Každý blok trvá jeden den.)
 
Blok I má následující náplň:
 
  • Sférické souřadnice v astronavigaci
  • Práce se sextantem
  • V případě vhodného počasí praktické cvičení měření výšek
  • Metoda pravého poledne
  • Práce s Nautical Almanacem
  • Metoda interceptu

Důraz bude kladen na samostatné zvládnutí zpracování vybraných úloh od naměřených hodnot až po konstrukci poziční linie.
 
V bloku II, který je určen pouze pro absolventy bloku I, budou řešeny a procvičovány různé příklady.
 
Účastníci si přinesou: kalkulačku s goniometrickými funkcemi (pouze na blok II), pravoúhlý trojúhelník s ryskou, obyčejnou tužku a další psací potřeby.
 
Vhodné je také přinést si vlastní sextant (Davis Mark 3, Davis Mark 15, Davis Mark 25, Astra IIIB nebo Astra III professional a Nautical Almanac pro aktuální rok (není ale podmínkou). V případě zájmu, účastníci si mohou sextant, Almanac a další potřeby objednat v našem e-shopu pod odkazy:

http://www.marine4u.cz/index.php?main_page=index&cPath=27

Vypsané termíny pro kurz astronavigace:

  • 20.1. 2018 blok I, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4 
  • 21.1. 2018 blok II, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4
Po domluvě je možnost objednat i víkendové kurzy.
Při přihlašování uveďte počet účastníků a termín, kterého se chcete zúčastnit.

 

Cena kurzu je 500,- /blok při min. počtu 2 účastníků. Vše po domluvě se školitelem.
Přehled přihlášených:
výrobce     cena    

Zdarma navíc pro účastníky kurzu astronavigace:   učebnice Základy astronavigace a dále zdarma tabulka námořní abecedy s En/Cz vysvětlivkami.   Kurz astronavigace pomocí sextantu sestává ze dvou bloků. (Každý blok trvá jeden den.)   Blok I má následující náplň:   Sférické souřadnice v astronavigaci Práce se sextantem V případě vhodného počasí praktické cvičení měření výšek Metoda pravého poledne Práce s Nautical Almanacem Metoda interceptu Důraz bude kladen na samostatné zvládnutí zpracování vybraných úloh od naměřených hodnot až po konstrukci poziční linie.   V bloku II, který je určen pouze pro absolventy bloku I, budou řešeny a procvičovány různé příklady.   Účastníci si přinesou: kalkulačku s goniometrickými funkcemi (pouze na blok II), pravoúhlý trojúhelník s ryskou, obyčejnou tužku a další psací potřeby.   Vhodné je také přinést si vlastní sextant (Davis Mark 3, Davis Mark 15, Davis Mark 25, Astra IIIB nebo Astra III professional a Nautical Almanac pro aktuální rok (není ale podmínkou). V případě zájmu, účastníci si mohou sextant, Almanac a další potřeby objednat v našem e-shopu pod odkazy: http://www.marine4u.cz/index.php?main_page=index&cPath=1_61_154&sort=20a&page=1 http://www.marine4u.cz/index.php?main_page=index&cPath=27 Vypsané termíny pro kurz astronavigace: 20.1.2018. blok I, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4 21.1.2018. blok II, 10-17hod., v sídle Marine4U, Mašatova 3, Praha 4 Po domluvě je možnost objednat i víkendové kurzy. Při přihlašování uveďte počet účastníků a termín, kterého se chcete zúčastnit.   Cena kurzu je 500,-/blok při min. počtu 2 účastníků. Vše po domluvě se školitelem.              

500 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2502 e-shop systém banan.cz