Kování, Refování, Plachty - Brzda ráhna

výrobce     cena    

Zařízení, které omezí nekontrolovatelný pohyb ráhna ve vodorovném a vertikálním směru. I řízená halza může být nebezpečná pro posádku lodě. Princip zařízení využívá jediné lano navíc. Jeho napnutím zajistíte ráhno v aktuální poloze, povolením lanka umožníte pohyb ráhna. Pro délku lodě 6-9m, velikost hlavní plachty až 18m2, průmer lana 8mm. POZOR! Jedete na dovolenou, na závody nebo si půjčujete jachtu v ČR a nechcete riskovat? Zapůjčíme vám brzdu ráhna už od 500Kč na týden. V objednávce uveďte poznámku, zapůjčení!

7 872 Kč

Zařízení, které omezí nekontrolovatelný pohyb ráhna ve vodorovném a vertikálním směru. I řízená halza může být nebezpečná pro posádku lodě. Princip zařízení využívá jediné lano navíc. Jeho napnutím zajistíte ráhno v aktuální poloze, povolením lanka umožníte pohyb ráhna. Pro délku lodě 9-12m, velikost hlavní plachty až 40m2, průmer lana 8mm. POZOR! Jedete na dovolenou, na závody nebo si půjčujete jachtu v ČR a nechcete riskovat? Zapůjčíme vám brzdu ráhna už od 700Kč na týden. V objednávce uveďte poznámku, zapůjčení!

11 542 Kč

Zařízení, které omezí nekontrolovatelný pohyb ráhna ve vodorovném a vertikálním směru. I řízená halza může být nebezpečná pro posádku lodě. Princip zařízení využívá jediné lano navíc. Jeho napnutím zajistíte ráhno v aktuální poloze, povolením lanka umožníte pohyb ráhna. Pro délku lodě 12-16m, velikost hlavní plachty až 60m2, průmer lana 14mm. POZOR! Jedete na dovolenou, na závody nebo si půjčujete jachtu v ČR a nechcete riskovat? Zapůjčíme vám brzdu ráhna už od 900Kč na týden. V objednávce uveďte poznámku, zapůjčení!

15 777 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2703 e-shop systém banan.cz