Barvy, čištění, maziva, oleje

výrobce     cena    

Odstraňovač rzi 237 ml (Rust stain remover)

Účinně odstraňuje skvrny od rzi a její nánosy. Velmi jednoduché použití - jednoduše na znečištěné místo nastříkejte, není třeba mechanicky drhnout nebo vtírat. Bezpečné použít na sklolaminát, kov a natřené povrchy.

295 Kč

Trvale elastická těsnící hmota

298 Kč

Ředidlo pro barvu International Brightside. Balení obsahuje 500ml.

341 Kč

Tekutá izolační páska 118 ml (černá) (Liquid Electrical Tape (Black))

Ochraňte spoje proti oxidaci a mechanickému uvolnění na obtížně dostupných místech. Vysoká elasticita, široké užití při teplotách od -34 °C do +120 °C, odolnost proti vlhku a UV záření, to jsou základní vlastnosti vašeho nového pomocníka. K dispozici též v barvě bílé (84107), červené (84105), zelené (84106) nebo bezbarvý (čirá, 84108).

346 Kč

Leštidlo na chróm a nerez 237 ml (Chrome & Stainless polish)

Čistí, chrání a rozjasňuje chromové, nerezové a hliníkové povrchy. Chrání před vznikem korozních důlků na povrchu, skvrn a poškození povrchu vlivem soli. Zabraňuje ztrátě barvy a vzniku rezavých skvrn nebo zaschlých stop po kapkách a stříkancích. Vazbou na kov je dosaženo optimální ochrany povrchu. Zanechává oslnivý vzhled a třpyt.

367 Kč

Mycí rukavice z mikrovlákna Reggae (modrá) (Wash Mitt Micro Fiber Reggae (Blue))

Rukavice ze speciálního mikrovlákna Reggae. Lze je používat mokré k mytí, suché jako účinné prachovky. Nepoškrábou povrchy opatřené nátěrem. Bez ztráty účinnosti je možné prát je v pračce. Nepoužívat aviváž!

386 Kč

Odstraňovač skvrn od plísní 650 ml (Mildew stain remover)

Okamžitě, během minuty, odstraňuje jedinou aplikací skvrny od plísní. Zabíjí bakterie, které se pak cca 6 měsíců nevrací. Jednoduché nanášení sprejem. Používá se na povrchy lodí, vinylové židle, plachty, markýzy, dlaždičky, spáry, aj. Totožný s 54422. K dostání také v balení 3,79 l - 85600.

397 Kč

Odpuzovač pavouků 650 ml (Spider Away)

Prostředek je určený pro odpuzení pavouků bez jejich zabíjení. Lze bezpečně používat i v blízkosti dětí a domácích zvířat. Vhodný zejména pro lodě, zahrady, garáže a domy.

397 Kč

Odstraňovač rýh na plastových materiálech 237 ml (Plastic scratch remover)

Ideální prostředek, který obnovuje zářivý lesk plastů nejen na lodi, ale i v autě či jinde. Odstraňuje jemné škrábance na akrylových či polykarbonátových materiálech a na většině dalších plastových povrchů. Čistí rovněž skvrny, solné nánosy a barevné povrchové skvrny. Jednoduché použití – pouze natřete na škrábanec a vyleštěte. Použijte jako první krok při obnovení porušeného plastu. Určený na čištění plexisklových oken vč. igelitových a polykarbonátových. Vhodné i pro malé letadla, hodinky aj.

417 Kč

Leštidlo plastových materiálů 237 ml (Plastic polish restorer)

Navrací původní lesk a jas akrylovým, polykarbonátovým a většině jiných plastových povrchů. Jednoduché použití - pouze natřete a vyleštěte. Odstraňuje mat z čelních skel, poklopů, okének aj. Pokud je povrch poškrábaný či znečištěný, použijte jako první krok Odstraňovač rýh na plastových materiálech - 87208.

417 Kč

Odstraňovač pruhů od vodního kalu 650 ml (Instant Black Streak Remover)


Prostředek rychle odstraňuje tmavé stopy od proudící vody. Lze jej bezpečně použít na laminát, kovové a natřené povrchy, je vhodný i pro problematická místa v koupelnách (vany, sprchy atd.); ničí bakterie. Neodstraňuje vosk a leštidla. Neobsahuje polymery, pracuje na principu chelace (chemický proces, při kterém dochází k vázání kovů a následně jejich odstranění). K dostání také v balení 1,9 l - 71664 a 3,79 l - 71600.
K dostání také v balení 1,9 l - 71664 a 3,79 l - 71600.

457 Kč

Sikaflex ® 221i: Vzhledem k širokému spektru lepidla toto lepidlo / tmel je vhodný pro pružné, odolné, silné těsnění z Thru-trupy, kabelových vstupů, vlhkých místnostech, okna, vložit mužstvo a kování vodotěsné. Vhodné důvody jsou kovy, primery a lakované nátěry (dvousložkové systémy), keramické materiály a plasty.


Sikaflex ® 221i je dlouhodobě testovány, multi-použitelná, stabilní jednosložková polyuretanová těsnicí hmota, která vytvrzuje vzdušnou vlhkostí do elastomeru. Je vyráběn podle systému zajištění kvality ISO 9001/14001 a programem Responsible Care.

Výhody produktu:
  • 1-komponentní
  • elastický
  • nízký zápach
  • stárnutí odolný
  • mohou být lakované
  • brousitelný
  • má široké spektrum lepidla
  • jídlo kompatibilní schválen (NSF + SMĚRNICE KOMISE týkající se plastových materiálů a předmětů určených pro styk s potravinami 2002/72/ES)

K dispozici v bílé, šedé, hnědé a černé, každý v 300 ml kazetách.

463 Kč

Sikaflex 291i je jednosložkový těsnící lepidlo s nizkou viskozitou vyrobené na základě polyuretanu. Tento výrobek pro všeobecné použití je vhodné pro těsnění palubního vybavení. Je k dispozici v baleních 310ml (kartuše) nebo 70ml (tuba). Při objednání vyberte odstín.

475 Kč
bílá
475 Kč

Tekutá čistící směs pro středně zoxidované povrchy 473 ml (Liquid Rubbing Compound Medium Oxidation)

Tekutý prostředek odstraňuje skvrny, stopy po poškrábání a středně zoxidovaný povrch. Je vhodný na sklolamináty, kovy a plochy opatřené nátěrem. Pohodlné nanášení, vhodný pro ruční aplikaci či leštění. Na rozdíl od většiny jiných tekutých čistících směsí je odstraňování skvrn a škrábanců rychlé a jednoduché.

499 Kč

Tekutá čistící směs pro silně zoxidované povrchy 473 ml (Liquid Rubbing Compound Heavy Oxidation)

Tekutý prostředek odstraňuje skvrny a škrábance, je určen pro silně zoxidované povrchy. Pohodlné nanášení, vhodný pro ruční aplikaci či leštění. Na rozdíl od většiny jiných tekutých čistících směsí je odstraňování skvrn a škrábanců rychlé a jednoduché.

499 Kč

Čistič nafukovacích člunů a fendrů 473 ml (Inflatable Boat Cleaner)

Silný čistič odstraňuje špínu, oděrky a zoxidované skvrny. Ideální na všechny gumové a vinylové povrchy. Není třeba vtírání či roztírání. Zanechává silný ochranný povlak. Díky svému složení představuje rychlý a jednoduše použitelný prostředek pro údržbu všech typů nafukovacích člunů, lodí a lodních nárazníků. Chrání před škodlivým UV zářením. Velmi jednoduchá aplikace: nanést, rozetřít, nechat zaschnout a vyčistit suchou utěrkou.

499 Kč

Odstraňovač rzi 650 ml (Rust stain remover)

Účinně odstraňuje skvrny od rzi a její nánosy. Velmi jednoduché použití - jednoduše na znečištěné místo nastříkejte, není třeba mechanicky drhnout nebo vtírat. Bezpečné použít na sklolaminát, kov a natřené povrchy.

499 Kč

Sikaflex 291 je jednosložkový těsnící lepidlo s nizkou viskozitou vyrobené na základě polyuretanu. Tento výrobek pro všeobecné použití je vhodné pro těsnění palubního vybavení. Je k dispozici v baleních 310ml (kartuše) nebo 100ml (tuba)

531 Kč

Sikaflex 291 je jednosložkový těsnící lepidlo s nizkou viskozitou vyrobené na základě polyuretanu. Tento výrobek pro všeobecné použití je vhodné pro těsnění palubního vybavení. Je k dispozici v baleních 310ml (kartuše) nebo 100ml (tuba)

531 Kč

Čistič lodního dna 950 ml (Heavy duty bilge cleaner)

Speciální prostředek, určený pro důkladnější čistění. Rozkládá nečistoty, rozpouští olej, maziva, palivo, šlem a kal. Jednoduché použití - pouze nalijte na znečištěná místa, nechte působit a pak vyčerpejte. K dostání také v balení 3,79 l - 85000.

538 Kč

Sikaflex 291 je jednosložkový těsnící lepidlo s nizkou viskozitou vyrobené na základě polyuretanu. Tento výrobek pro všeobecné použití je vhodné pro těsnění palubního vybavení. Je k dispozici v baleních 300ml (kartuše) nebo 70ml (tuba). Vyberte si dostupnou barvu.

545 Kč
bílá
545 Kč
barva dřeva
545 Kč
šedá
545 Kč

Vysoce efektivní lubrikant na všechny materiály schopný namazat vše, co je zrelé. Výrobek neobsahuje silikon a trubíčka umožné precizní sprejování.

560 Kč

Restaurátor barvy na laminát 473 ml (Fiberglass color restorer with PTEF)

Obnovuje původní barevnost a jas. Odstraňuje zoxidované vrstvy, šmouhy a vybledlé skvrny. Povrch zaceluje a chrání před budoucí ztrátou barvy a zvětráním. Jednoduché použití. Obsahuje polymer, optimálně vhodný pro barevné materiály. Nenarušuje ani jinak nepoškozuje povrch, výborně se hodí na všechny tmavé a barvené lodě. Používá se jako druhý krok údržby, případně přímo jako první krok, pokud není nutné silné čistění. Následně se aplikuje leštidlo PTEF - 85716.

580 Kč

Sikaflex 291 je jednosložkový těsnící lepidlo s nizkou viskozitou vyrobené na základě polyuretanu. Tento výrobek pro všeobecné použití je vhodné pro těsnění palubního vybavení. Je k dispozici v baleních 310ml (kartuše) nebo 100ml (tuba)

588 Kč

Čistič vynilu 473 ml (Vinyl Brite)

Vinylový čistič obnovuje a čistí povrchy staršího vinylu, ale také zvýrazňuje vzhled vinylu nového. Jako sprej jej lze jednoduše aplikovat. Zajišťuje ochranu proti škodlivému UV záření. Zabraňuje praskání, blednutí či změnám barev vinylu. Udržuje vláčnost. K dostání také v balení 237 m - 80308.

589 Kč

Ředidlo SEATEC pro antifoulingy firmy Seatec. Balení obsahuje 750ml

645 Kč

Ochraňuje a udržuje vrstvy paluby a může i prodloužit její životnost. Chrání před UV zářením a udržuje svěží barvu.

645 Kč

Sikaflex 292 je jednosložkové polyuretanové lepidlo rychlého učinkování pro různé lodní aplikace. Zajišťuje permanentní lepení v rozsahu teplot od -40°C až +90°C. Prodává se v baleních 310ml. Bílá barva

673 Kč

Tenčí 845 je vhodný pro lehké PRIMER a pro čištění nástrojů alespoň pokud jste pracovali s výrobkem, jako je HIGH PROTECT.

701 Kč

Sikaflex 290 DC je jednosložkový výrobek určen pro spárování palubního obložení z teaku. Je samozřejmě absolutně vodotěsný a dobře odolává povětrnostním vlivům. Má velkou odolnost vůči vlivům UV záření. Balení obsahuje 300ml, černá barva

701 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2504 e-shop systém banan.cz