Palubní přístroje - Raymarine - ST40 řada

výrobce     cena    

Kompaktní provedení přístroje jej předurčuje pro menší lodě. Přístroj přitom nabízí všechna potřebná data na 28mm LCD displeji. Hloubku lze zobrazit v metrech, ve stopách nebo v fathomech. Přístroj zaznamenává min. dosaženou hloubku po každém zapnutí přístroje a lze ji kdykoliv resetovat. Alarm lze nastavit na mělkou a hlubokou vodu, mělkou kotevní a hlubokou kotevní hloubku. Samozřejmostí je nastavení ofsetu od měřícího senzoru. Jako všechny přístroje řady ST40 i tento nabízí extra velké číslice a velmi dobře čitelný displej. Přístroj je plně kompatibilní se SeaTalk, Raymarine autopiloty a navigačními přístroji. Balení obsahuje samotný přístroj ST40, snímač hloubky s montáží otvorem v trupu, SeaTalk kabel, montážní sadu, krytku přístroje a návod k obsluze přístroje.

8 453 Kč

Přístroj zobrazuje maximální a průměrnou rychlost lodě, celkově ujetou vzdálenost, denní počítadlo km a teplotu vody. Jednotky lze volit v KTS, MPH, Km/h s rozlišením 0,1. Ujetá vzdálenost se zobrazuje v jednotkách NM, M nebo km. Teplote se zobrazuje ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Dodává se senzorem a 9m propojovacím kabelem. Lze objednat i samotný přístroj jako repeater a lze objednat montáž otvorem v trupu nebo na konzolu na zrcadlo.

8 604 Kč

Kompas zobrazující digitálně a velmi snadno magnetický kurz s rozlišením jednoho stupně. Je možné volit citlivost zobrazení nebo zadat kurz lodě a kompas potom zobrazuje odchylku od zadaného kurzu s ukazatelem odklonu od nastaveného kurzu. balení obsahuje kardanová senzor. Přístroj používá SeaTalk pro repeater a sdílení dat.

9 660 Kč

Pokud potřebujete více informací na malém prostoru, pak je tento přístroj správnou volbou. Bidata zobrazuje údaje o rychlosti a upluté vzdálenosti a teplotu vody. Samozřejmostí jsou alarmy na mělkou a hlubokou vodu. Primární funkce se zobrazuje na velkém (27mm) displeji a nad tím jsou sekundární na menším (17mm) displeji. Balení obsahuje senzor rychlosti a hloubky a 9m propojovacího kabelu.

11 921 Kč

Jaký byl poslední náraz větru? Neměl bych refovat? Jak stoupám? Odpovědi na tyto otázky získáte s přístrojem ST40 Wind. Přístroj zobrazuje na digitální stupnici směr a rychlost větru. Zobrazuje skutečný a zdánlivý vítr, pokud je připojen k rychloměru pomocí SeaTalk. Rozsah rychlosti větru 0-60 KTS. Dodává se s rotavecta senzorem a propojovacím kabelem 20m. Rotavecta senzor není doporučen pro závodní plachetnice, které potřebují přesnější zobrazení i v malých rychlostech.

12 826 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2676 e-shop systém banan.cz