Skládací kola

výrobce     cena    

Přenosná taška pro skládací kolo.

1 007 Kč

Stow Bag je polstrovaný obal na TERN kola a jiné skládačky. Vnitřní kapsy na zip pojmou dvojici oddělávacích pedálů nebo sadu nářadí. Do Stow Bagu se vejdou 20" kola. - Polstrovaná podšívka chrání kolo a okolí - Vyrobeno z odolného polyesteru 1800 denier - Kvalitní a pevné zipy, přezky a popruhy - Vnitřní kapsy pro uložení pedálu - Kompatibilní s Tern 20 "a s mnoho jinými 20" skládačkami - Rozměry: 103 × 92 cm - Hmotnost: 1543 g

2 511 Kč

Seatec - Alu Compact Folding Bike 20 "/ tmavěmodrá/bílá.

Nová generace SEATEC Skládacího kola! Špičkový model poskytuje dokonalé pohodlí a kvalitu. Je vybaven robustní hliníkovým rámem.. Lehká konstrukce. 3-rychlostní náboje gripshifter. 20 "kola, nastavitelné sedlo a řídítka poskytuje nejlepší komfort pro dlouhé vzdálenosti.

* Rám, řídítka, tyč sedla, ráfky, brzdy vyrobené z hliníku
* Nerezová ocel paprsky
* Plastový blatník
* Komfortní sedlo
* Přední brzda
* Reflektory a zvonek
* Skládací pedály
* Váha: 13 kg
* Složený rozměr: 83x33x60cm
Z důvodu velké přepravní hmotnosti a velikosti se doprava účtuje individuálně k tomuto výrobku. Pro bližší informace o dopravě prosíme kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem info(at)marine4u.cz

10 467 Kč

Rám: ALU 6061 T6 Kola: 20" Počet rychlostí: 7 Hmotnost: 12,4 kg Jednoduchost, solidnost a nízká hmotnost. To jsou přednosti, kterými vyniká základní model v nabídce značky Tern. Při vývoji Linku D7 se kladl důraz především na jeho funkčnost a praktičnost. Vzniklo tak skládací kolo, na kterém se vám bude dobře jezdit do práce stejně jako na výlety během dovolené. Rám je dostatečně tuhý a geometrie posezu je podobná klasickým kolům. Zvolené komponenty budou dobře fungovat i při každodenním používání. Po složení je Link C7 nejmenším kolem v nabídce Ternu a i jeho cena je příjemně malá.

11 081 Kč

Rám: ALU 6061 T6 Kola: 20" Počet rychlostí: 7 Hmotnost: 14,4 kg Pokud hledáte kolo, o které se nebudete muset téměř starat, a které má dostatek převodů i pro kopcovatější terény, Link D7i je tady právě pro Vás. Sedmi rychlostní převodovka v zadním náboji Shimano Nexus je vyhledávaná pro svou spolehlivost, plynulé řazení a minimální potřebu údržby. Řetěz je na tomto kole ukryt v chrániči řetězu BioLogic Free Drive, který nejenže ochrání vaše nohavice před ušpiněním, ale snižuje i vibrace řetězu a jeho opotřebení. Link D7i má samozřejmě i všechny další technologické „vychytávky“, kterými jsou vybaveni jeho kolegové z portfolia značky Tern. Cena uvedena bez blatníků.

22 173 Kč

Rám: ALU 7005 Kola: 24" Počet rychlostí: 24 Hmotnost: 14,7 kg 24“ palcová kola jsou budoucností skládacích kol. Nejenže vypadají jako bicyckly plnohodnotné velikosti, ale navíc se skládají do neuvěřitelně malých rozměrů, které jen malinko přesahují přes rozměry složených 20“ skládaček. Eclipse 24h je vybaven systémem Neos Trinity s třemi rychlostmi v zadním náboji a osmi rychlostní kazetou. Proto se můžete bez obav vydat i do opravdu kopcovatých terénů. Jistotu ve sjezdech vám pak budou dávat vysoce účinné kotoučové brzdy. Prvky jako Doubletruss, OCL a Physis jsou i u tohoto kola samozřejmostí. Cena uvedena bez blatníků.

27 628 Kč

Rám: ALU 7005 Kola: 20" Počet rychlostí: 10 Hmotnost: 9,7 kg "Iks desítka“ je lahůdkou mezi skládacími koly. Oranžové ráfky se svazkovými výplety, kliky FSA Gossamer, náboje Kinetix z dílny American Classic, deseti rychlostní kazeta a i ten nejposlednější detail dotažený k dokonalosti, dělají z tohoto Verge oku lahodící, nebetyčně rychlé a úžasně lehké skládací kolo. Oblíbíte si jej při válčení s časem v městském provozu, stejně tak jako při extrémně rychlých výletech po blízkém či vzdáleném okolí. Doufáme, že je jasné, že i toto kolo má všechna špičková technická řešení, která designéři a konstruktéři Ternu vymysleli.

44 356 Kč

Výkon: 250 W
Baterie: LiMn
Dojezd: až 105 km
Hmotnost: 7,3 kg

Pravděpodobně nejdokonalejší elektro sada na světě, která už po několik let sbírá plusové body po celém světě. Její obrovskou předností je komplexnost, celková kvalita zpracování, jednoduché ovládání a maximální možná míra nastavitelnosti.

Bez zbytečných kabelů spolu hladce komunikuje baterie, motor a řídící jednotka. Celý systém zohledňuje, jakou silou šlapete do pedálů, jakou rychlostí jedete, jakou máte frekvenci šlapání, jaký stupeň příšlapu požadujete atd. Podle toho vám dokáže poskytnout omračující sílu a zrychlení ve chvílích, kdy je to třeba, stejně tak jako jemnou plynulou dávku podpory v případě, že se potřebujete jen o kousek posunout. BionX vás určitě překvapí, ale vždy jen příjemně.

Tento kanadský systém navíc naprosto bourá veškeré mýty o rekuperaci. BionX totiž, díky své chytré technologii a široké možnosti nastavení, dokáže využít sílu z vašeho brzdění, nebo jízdy z kopce. A ještě vám poskytne i další výhodu v podobě příjemného a plynulého brzdění v dlouhých sjezdech a to samozřejmě bez nutnosti držet brzdovou páku. A po celou dobu se vám dobíjí baterie.

Technologie
Unikátní Intelligent Mobility System je velmi intuitivní. Když šlapete malou silou, motor vám pomáhá málo. Když se do pedálů pořádně opřete, tak i motor řádně přidá. Když přestanete šlapat, motor se sám okamžitě odpojí. Každé otočení pedálu je zvlášť vyhodnocováno micro procesorem, a proto si můžete užít velice pohodlnou, plynulou a příjemnou jízdu. A to vše stále s dostatkem síly „v zádech“.

ovládací jednotka elektrokola BionX G2

Ovládací jednotka G2

Jednoduchá na ovládání. Jednoduchá na čtení. Tato jednotka slouží nejen k ovládání elektropohonu, ale poskytuje informace stejně jako běžný cyklocomputer. Máte tak přehled nejen o stavu nabití baterie, zvoleném síle asistence (až 300% vaší síly) nebo rekuperace a rychlosti, ale i o denní ujeté vzdálenosti, průměrné rychlosti, celkové vzdálenosti atd. Díky displeji LCD není problém číst údaje na něm jak ve dne, tak v noci. Jak v dešti, tak se Sluncem nad hlavou.

 

elektromotor BionX - kanadská elektrosadaMotor
BionX motor v zadním náboji je naprosto bezúdržbový, neuvěřitelně výkonný, ale přitom velmi citlivý. Jeho moderní úzký design je nejen líbivý, ale i maximálně funkční. Můžete jej kombinovat nejen s kotoučovými brzdami, ale vybrat si můžete i mezi vícekolečky (7/8/9 rychlostí). Nabízí se zapletený do kol 20-29“ . Díky tomu, že není uvnitř zpřevodovaný, je velmi tichý, bez vibrací a pokud jedete bez asistence, jeho odpor je neznatelný.

Elektrosada 48V, 250W, 8,8Ah, 423Wh, baterie na rámu

52 423 Kč

Rám: ALU 6061 T6
Kola: 26"
Počet rychlostí: 24
Hmotnost: 21,5 kg

Tern Joe P24 je skládacím kolem plnohodnotné velikosti, které je schopno plně nahradit vaše trekingové kolo. Je doplněno o špičkovou kanadskou elektrosadu BionX a povyšuje jej tak na silné elektrokolo, které navíc jednoduše převezete uvnitř auta, vejde se do výtahu a nezabere místo v autě.
Když pojedete na modelu Joe, vy ani vaše okolí nepozná, že jedete na skládacím kole. Obrovský rozdíl ale zaznamenáte, když budete stát před otevřeným kufrem vašeho auta, před výtahem, nebo u dveří vašeho malého bytu. Pak oceníte jeho největší přednost, kterou je možnost složit jej během pěti sekund na polovinu. Za dalších deset sekund sklopíte i řídítka. Joe byl navržen s ohledem na jízdní komfort, který zajišťuje nejen pohodlné sedlo, pláště Scwalbe Big Apple, ale i ergonomické gripy Biologic Arx Grips, do kterých jsou navíc integrovány základní imbusové klíče, takže je budete mít při skládání řídítek vždy po ruce.

64 514 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2511 e-shop systém banan.cz