Palubní přístroje - Hloubkoměry

výrobce     cena    


Popis

Opakovač vyžaduje už existující systém hloubkoměru Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu.
Specifikace
Displej hloubkoměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje hloubku pod sondou / pod kýlem / alarm velké hloubky a mělčiny (vizuálně a zvukově). Hodnoty lze zobrazovat v metrech nebo ve stopách. Inteligentní řízení zisku + ruční nastavení zobrazovaného rozsahu, indikace sklonu dna, vysoký výkon, všechna nastavení jsou uložena v paměti, dodávano s krytkou proti povětrnostným vlivům, spotřeba vysílače 20 mA + 25 mA pro podsvícení displeje (max.).

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 518 Kč

Výrobek nabízí všechny vlastnosti tradičních přístrojů s výhodou, že je přenosný. Přístroj je vodotěsný a nabízí následující měření:


* teplota vody v C nebo F

* detekce ryb v okolí 0,5 až 73m

* detaily o dne

* monitor baterie

3 859 Kč

Starší verze NASA Stingray hloubkoměru, který je ještě na některých lodích žádaný, aby odpovídal dobovému vzhledu. The NASA Stingray Echo Sounders come in a slimline case with an easy to read extra bright LED display on a 4 inch dial. They both have a dual audible alarms for shallow and deep water which can be set to give two ranges either 1-25 metres or 1-100 metres, and are simplicity itself to operate. They come complete with transducer and stirrup mounting bracket and only require connection to the ships 12v power supply. How They Work Very simply, they make a noise and measure the echo. Knowing that sound travels at 144 metres a second through water allows us to calculate the depth by measuring the interval between the sound being made and the echo being heard. The NASA Stingray Echo Sounders have a transducer with a high quality Lead Zirconate Titanate Piezodisc crystal which creates ultrasonic "sound" pulses at a frequency of 150kHz (imperceptible to the human ear). These pulses pass through the water and bounce back off the bottom. The returning echo pulse is then sensed by the transducer crystal. On these rotary flashing LED type sounders, a pulse is generated as the lED flashes at the 12 "o" clock position. The rotor arm is calibrated to run at a speed whereby when it flashes on receiving the returned pulse this flash will be in the correct position on the dial to indicate the correct depth.

4 522 Kč

Popis Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Nejprodávanějším lodním přístrojem na světě je zatím pořád hloubkoměr. V hloubkoměru Target najdete všechny potřebné funkce, které nabízí až mnohem dražší přístroje, včetně ofsetu od kýlu, alarm mělčiny a velké hloubky a rozsah 1 - 100m. Specifikace Přístroj má kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, obsahuje standardní snímač hloubky s rozsahem 0,8 až 100m, alarm velké hloubky nebo mělčiny, nastavitelný ofset od kýlu, nastavitelný profil zesílení, velký displej, podsvícení pro noční provoz, snadná obsluha, spotřeba 12mA + 10mA pro podsvícení displeje. Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

4 589 Kč

Velmi velký displej. Rozsah hloubkoměru od 0,8 do 100m. Alarm mělčiny nebo velké hloubky. Modré podsvícení. Možnost ofsetu od kýlu. Jednoduchá obsluha: Komplet je dodávaný s vysokofrekvenčním vysílačem a 7m propojovacím kabelem. Nízká spotřeba - 10mA/12V + 20mA při podsvícení. Rozměry - 132mm x 98mm x 29mm

5 048 Kč

Popis Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu. Specifikace Displej hloubkoměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje hloubku pod sondou / pod kýlem / alarm velké hloubky a mělčiny (vizuálně a zvukově). Hodnoty lze zobrazovat v metrech nebo ve stopách. Inteligentní řízení zisku + ruční nastavení zobrazovaného rozsahu, indikace sklonu dna, vysoký výkon, všechna nastavení jsou uložena v paměti, dodávano s krytkou proti povětrnostným vlivům, spotřeba vysílače 20 mA + 25 mA pro podsvícení displeje (max.).

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

6 170 Kč

Malý hloubkoměr v ručním provedení. Vhodný pro malé čluny a nafukovací lodě, dokonce i pro potápěče. hloubku ukazuje vzhledem ke dnu.

6 774 Kč

Kompaktní provedení přístroje jej předurčuje pro menší lodě. Přístroj přitom nabízí všechna potřebná data na 28mm LCD displeji. Hloubku lze zobrazit v metrech, ve stopách nebo v fathomech. Přístroj zaznamenává min. dosaženou hloubku po každém zapnutí přístroje a lze ji kdykoliv resetovat. Alarm lze nastavit na mělkou a hlubokou vodu, mělkou kotevní a hlubokou kotevní hloubku. Samozřejmostí je nastavení ofsetu od měřícího senzoru. Jako všechny přístroje řady ST40 i tento nabízí extra velké číslice a velmi dobře čitelný displej. Přístroj je plně kompatibilní se SeaTalk, Raymarine autopiloty a navigačními přístroji. Balení obsahuje samotný přístroj ST40, snímač hloubky s montáží otvorem v trupu, SeaTalk kabel, montážní sadu, krytku přístroje a návod k obsluze přístroje.

8 453 Kč

Systém nabízí vylepšní nastavení alarmů. Alarmy malé a velké hlouby mohou být vypnuty bez potřeby změnit nastavení. Alarm kotvení používá obě úrovně současně. Jakýkoliv přístroj v systému může mít vyšší prioritu než alarm hloubky. Když je hlouba mimo rozsah přístroje, displej ukazuje DEEP. Dokaže pracovat jako master nebo jako opakovač. Automatické nastavení jasu a zamčení kódem. Rozsah měření hloubky od 0,8m 180m (3" až 600"). Referenci lze nastavit podle hladiny vody nebo kýlu lodě.

17 568 Kč

Tři LCD obrazovky zobrazují vybrané údaje v jednom sdruženém displeji. Zobrazené údaje jsou hloubka (0,8-180m), rychlost (0-60 uzlů) a ujetá vzdálenost (záznam až 99999 a 999 nm s možností vynulování). Operace v módu master nebo opakovač. Displej je dobře viditelný a zobrazuje čísla ve velikosti 19mm. Umí zobrazovat všechna data, která zpracují ST60 Depth a ST60 Speed.

22 206 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2670 e-shop systém banan.cz