Palubní přístroje - Autopiloty

výrobce     cena    

Dálkový ovladač pro autopilot SIMRAD - TP 22/ 32

6 148 Kč

SIMRAD - TP 10 je vodotěsný a robustní autopilot. Jednoduchá instalace. Funguje i v nejtěžších podmínkách. Je navržen pro lodě o max. výtlaku 3700 kg a max. délce 10 metrů. Maximální axiální síla 65 kg. Provozní proud 0,5 A. Má zabudovaný indukční kompas a zapojen musí být minimálně jeden metr od ostatních zdrojů magentického rušení.

12 639 Kč

Malý a lehký, S100 Vám usnadní ovládání jakéhokoliv autopilota s se sítí Raymarine Seatalk. Displej je jasně čitelný, má 2 řádky textu a grafický indikátor módu autopilota. Ovládač má 5 ergonomicky rozmístěných tlačítek, které usnadní pokročilé operace. ST100 je vodotěsné zařízení, které se Vam vejde do kapsy. Upgradování vašeho autopilota do bezdratového režimu je díky síti Seatalk velice jednoduchý. Prostě zapojte základnu do sítě a hotovo!

14 959 Kč

Autopilot ST1000+ je spolehlivý, překvapivě výkonný a snadno ovladatelný, je určený pro lodě s pákou kormidla o celkové max. hmotnosti nepřekračující 3000kg (6600lbs). Autopilot lze na lodi nastavit tak, aby udržoval po stanovenou dobu stálý kurz plavby, ale také aby jej při obratu změnil. Vy se při tom můžete plně věnovat přehazováním plachet nebo jiným činnostem. Dobře čitelný displej je umístěn přímo na válcovité řídíci jednotce Autopilotu.

14 959 Kč

SIMRAD - TP 22 je vodotěsný a robustní autopilot. Jednoduchá instalace. Funguje i v nejtěžších podmínkách. Je navržen pro lodě o max. výtlaku 5000 kg a max. délce 11 metrů. Maximální axiální síla 70 kg. Provozní proud 0,5 A. Má zabudovaný indukční kompas a zapojen musí být minimálně jeden metr od ostatních zdrojů magentického rušení.

16 779 Kč

Ovládejte svoji SeaTalk sítí výkonným ovládačem SmartController. Nastavte nový kurz nebo zkontrolujte důležitá navigační data na dlani. SmartController je lehký, voděodolný a snadno se vejde do kapsy. Podsvícený displej a ergonomický design nabízí pohodlnou operaci a přístup až k osmi uživatelem definovaným strankám údajů. Baterie SmartController poskytuje až 2 týdny provozu bez dobití! Baterie se automaticky nabíjí ze sítě SeaTalk.

20 441 Kč

SIMRAD - TP 32 je vodotěsný a robustní autopilot. Jednoduchá instalace. Funguje i v nejtěžších podmínkách. Je navržen pro lodě o max. výtlaku 6300 kg a max. délce 12 metrů. Maximální axiální síla 85 kg. Provozní proud 0,5 A. Má zabudovaný indukční kompas a zapojen musí být minimálně jeden metr od ostatních zdrojů magentického rušení.

21 838 Kč

Autopilot pro lodě s kormidlem dlouhé až 12m a výtlaku až 7,5 t. Motor a převod autopilota lze umístit v kompaktní jednotce u kormidla. Jednotka je připravena k propojení s ukazatelem větru a dálkovému ovladači.

26 080 Kč

Autopilot pro lodě s pínou do výtlaku 6 tun. Motor a řazeni autopilota lze umístit v kompaktní jednotce ke kormidlu. Jednotka je připravena k propojení s wind vane a dálkovému ovladači

31 193 Kč

Autopilot pro lodě s kormidlem dlouhé až 12m a 7,5t výtlaku. Motor a řazeni autopilota lze umístit v kompaktní jednotce u kormidla. Jednotka je připravena k propojení s ukazatelem větru a dálkovému ovladači

39 658 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2670 e-shop systém banan.cz