Palubní přístroje - Multiplexery

výrobce     cena    

4 865 Kč

MiniPlex-AIS je dedikovaný NMEA multiplexer pro použití s displeji řady C a E od Raymarine®. Umožní použití přijímače AIS, chytrého čidla směru a jiných NMEA zařízení. MiniPlex AIS má 4 galvanicky izovolované vstup NEMA, 2 výstupy NMEA a rozhraní RS-232

6 482 Kč

Tento výkonný multiplexer zpracuje data až od čtyř navigačních přístrojů do dvou NMEA výstupů a do portu RS-232. Podporuje také AIS, jiná NMEA zařízení a zařízení SeaTalk.

7 073 Kč

Tento výkonný multiplexer zpracuje data až od čtyř navigačních přístrojů do dvou NMEA výstupů a do portu USB. Je to nejlepší řešení pro počítače, které nejsou vybaveny sériovým portem. Podporuje také AIS, jiná NMEA zařízení a zařízení SeaTalk.

8 019 Kč

Tento výkonný multiplexer zpracuje data až od čtyř navigačních přístrojů do dvou NMEA výstupů, do bezdratového rozhraní Bluetooth a do portu RS-232. Je to nejlepší řešení pro počítače a PDA vybaveny rozhraním Bluetooth. Podporuje také AIS, jiná NMEA zařízení a zařízení SeaTalk.

10 610 Kč

The MiniPlex-BUF is an advanced NMEA buffer/splitter featuring one input and seven outputs. It is designed to solve the problem of sharing NMEA data from one NMEA device with multiple other NMEA devices in a trouble free manner. The received NMEA signal is amplified to the proper NMEA levels, ensuring delivery of an NMEA signal to connected devices which meets or exceeds the specifications of the NMEA standard. MiniPlex-BUF pokročilý NMEA buffer/dělič, se jedním vstupem a sedmi výstupy. Jeho úkolem je řešit problém sdělování dat od jednoho NMEA zařízení s více přístroji. Přijimaný signál je zesílen do potřebných úrovní a odeslán do ostatních přístrojů tak, aby standardy NMEA byly dodrřovány.

10 610 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2670 e-shop systém banan.cz