Palubní přístroje - Kompasy

výrobce     cena    

Náhradní kryt pro kompas Plastimo - Contest 101.

717 Kč

Náhradní držák pro Plastimo - IRIS 100.

742 Kč

Bílý držák pro kompas Plastimo - Offshore 135.

1 098 Kč

Černý držák pro kompas Plastimo - Offshore 135.

1 098 Kč

Odolný, snadno čitelný a spolehlivý kompas. Výška 130 mm, průměr 92 mm. Noční 12 V světlo. Černé barvy.

3 148 Kč

Ideální pro malé lodě, protože se dá nainstalovat do jakéhokoliv úhlu, díky svému magnetickému odolnému držáku. Vyroben z voděodolného, plovoucího plastu.

3 209 Kč

Kompas se dá použít buď v držáku, či se dá vyjmout a používat ho v ruce. Plave na vodě a má LED podsvícení. Dá se otočit až o 30° do káždého směru (v držáku).

3 622 Kč

Ideální pro malé lodě, protože se dá nainstalovat do jakéhokoliv úhlu, díky svému magnetickému odolnému držáku. Vyroben z voděodolného, plovoucího plastu. Zabudované noční podsvícení.

4 183 Kč

A 65mm (2,5") apparent globe diameter compass with a detachable bracket mounting for sailboats, small to mid-sized powerboats or as handbearing and spare compasses. The bearing can be locked with a special system. Maximum tilting angle is 30° in all directions; bracket in angled 15° forward from vertical.

5 462 Kč

Kompas vyvinutý pro motorové lodě a plachetnice velikosti 26 - 40 stop. Má zaubudovaný sklonoměr a osvětlení. Dodává se s obalem. Černá barva a červená ryska.

5 832 Kč

Kompas vyvinutý pro motorové lodě a plachetnice velikosti 26 - 40 stop. Má zaubudovaný sklonoměr a osvětlení. Dodává se s obalem. Modrá barva a žlutá ryska.

5 832 Kč

Kompas vyvinutý pro motorové lodě a plachetnice velikosti 26 - 40 stop. Má zaubudovaný sklonoměr a osvětlení. Dodává se s obalem. Bílá barva a červená ryska.

5 832 Kč

Popis Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Snímač je navržen pro vnější montáž, ale je možné jej nainstalovat na libovolné vhodné místo na palubě. Více o způsobech montáže se dozvíte v manuálu přístroje. Specifikace Velký displej, podsvícení displeje pro noční provoz, snadná obsluha, napájecí napětí je 12V ss, spotřeba 90mA + (10 mA pro podsvícení displeje), přesnost +/- 1stupeň, velikost pouzdra přístroje 132 x 98 x 30mm, kardanový závěs snímače 0 - 360 stupňů s rozlišením 1 stupně, 9 úrovní tlumení. Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

6 626 Kč

Kompas s absolutně uzavíratelným krytem. Navržen pro lodě větší než 30 stop. Průměr 130 mm. Dodává se s kuželovitou žárovkou (12 V / 24 V). Držák se musí objednat zvlášť. Bílá barva.

6 781 Kč

Kompas s absolutně uzavíratelným krytem. Navržen pro lodě větší než 30 stop. Průměr 130 mm. Dodává se s kuželovitou žárovkou (12 V / 24 V). Držák se musí objednat zvlášť. Černá barva.

6 781 Kč

Velmi velký displej. Digitální zobrazení kurzu a analogový ukazatel odchylky od kurzu. Automatická kompenzace. Modré podsvícení. Jednoduchá obsluha: Utěsněný snímač s kardanovým závěsem je dodávaný s 10m propojovacím kabelem. Nízká spotřeba - 20mA/12V + 20mA při podsvícení. Rozměry - 132mm x 98mm x 29mm

7 492 Kč

Popis Kompas řady Clipper je plně elektronický kompas s odděleným gyro indukčním snímačem. Velký displej má 7 úrovní podsvícení a zobrazuje skutečný nebo magnetický kurz. Senzor je zavěšen v kardanových závěsech +/- 45 stupňů v bočním i dopředném náklonu a montuje se na místo s minimálním magnetickým rušením. Malé chyby odstraňuje přímo automatická kalibrace kompasu. Použití funkce Jízda na kurz (Steer to course) způsobí při odchylce od zadaného kurzu zobrazení proporcionálního množství šipek indikujících nutnost korekce kurzu kormidlem a v jakém směru je nutno kormidlem korigovat jízdu. Abyste se vrátili do správného kurzu, zatočte kormidlem ve směru šipek zobrazených na kompasu dokud šipky nezmizí. Citlivost na řízení lze uživatelsky nastavit. Kompas umožnuje nastavit alarm pokud je loď mimo nastavený kurz a vy jste vzdáleni od kormidla. Pokud je odchylka od kurzu větší než je nastavená hodnota, spustí se zvukový alarm. Specifikace Napájecí napětí je 12V ss, spotřeba 120mA + (max. 25 mA pro podsvícení displeje), přesnost snímače +/- 1 stupeň, nastavitelné tlumení, rozlišení displeje 1 stupeň, velikost přístroje 110 x 110 mm, hloubka za panelem 30 mm, snímač průměru 175mm x 95 mm, snímač je dodávaný s 5 m propojovacím kabelem, je možné objednat i další prodlužovací kabely.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

8 492 Kč

Kompas zobrazující digitálně a velmi snadno magnetický kurz s rozlišením jednoho stupně. Je možné volit citlivost zobrazení nebo zadat kurz lodě a kompas potom zobrazuje odchylku od zadaného kurzu s ukazatelem odklonu od nastaveného kurzu. balení obsahuje kardanová senzor. Přístroj používá SeaTalk pro repeater a sdílení dat.

9 660 Kč

Tato obrazovka s digitálním kompasem s analogovým zobrazením odchylky usnadňuje držení směru v daném kursu. Lze operovat ve dvou módech: digitální displej ukazuje na směr podle magnetického severu, nebo zmrazíte digitální displej a držíte se v kurzu podle měřené odchylky. Funguje jako master nebo opakovač. V balíku je snímač Fluxgate Compass.

21 336 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2670 e-shop systém banan.cz