Palubní přístroje - NASA Marine - Řada Clipper

výrobce     cena    


Popis

Opakovač vyžaduje už existující systém hloubkoměru Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu.
Specifikace
Displej hloubkoměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje hloubku pod sondou / pod kýlem / alarm velké hloubky a mělčiny (vizuálně a zvukově). Hodnoty lze zobrazovat v metrech nebo ve stopách. Inteligentní řízení zisku + ruční nastavení zobrazovaného rozsahu, indikace sklonu dna, vysoký výkon, všechna nastavení jsou uložena v paměti, dodávano s krytkou proti povětrnostným vlivům, spotřeba vysílače 20 mA + 25 mA pro podsvícení displeje (max.).

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 059 Kč

Clipper Easylog zobrazuje rychlost a vzdálenost na výborně viditelném LCD displeji. Využívá RMC větu z jakékoliv GPS či mapového plotru s NMEA výstupem. Easylog může být případně využit i jako opakovač z existujícího NMEA logu kde využívá věty VHW a VLW. Technické specifikace: 40 mm velké znaky rychlost v uzlech s přesností na 0,1 uzlu Denní vzdálenost s přesností na 0,1 míle 20 stupňů podsvícení Dotekové ovládání Spotřeba 1,5mA při napětí 12V (10mA s podsvícením) Balení obsahuje 10-ti metrový kabel a ochranný kryt

3 490 Kč

Clipper Log Repeater opakuje všechna data z hlavní jednotky.
Opakovač vyžaduje už existující systém logu Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Technické specifikace
40mm vysokými číslicemi
7 úroveň podsvětlení displeje
Kompletní s 10 m kabelem, "O" kroužek a víko
Spotřeba 10mA + 25mA pro podsvícení displeje

3 490 Kč

To se připojuje přímo do hlavního větru jednotky. Stejně jako opakující se rychlost větru to ukazuje směr větru ve vysokém rozlišení při plavbě v blízkosti - nebo běží s větrem. Kompletní s 5M kabelem.
Technické specifikace
Spotřeba 10 mA + (25 mA pro prosvětlení displeje max)
7 úrovní podsvícení displeje
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 5 m kabelem, "O" kroužek a počasí víko

3 490 Kč

Opakovač vyžaduje už existující systém Wind Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Clipper Wind Opakovač má nastavitelné uživatelem ukazatel styl a volitelné rychlosti větru měřítko hlavní jednotce.
Technické specifikace
Spotřeba 10 mA + (25 mA pro prosvětlení displeje max)
7 úrovní podsvícení displeje
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 10 m kabelem, "O" kroužek a počasí víko
NMEA 0183 vstup - věta MWV

3 490 Kč

Opakovač vyžaduje už existující systém kompasu Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Clipper Kompas Opakovač má všechny funkce hlavní jednotky a nezávislé vypnutí alarmu .
Technické specifikace
nastavitelné svítivost
Rozlišení displeje 1 stupeň
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 5 m kabelem, "O" kroužek a víko

3 490 Kč


Popis

Opakovač GPS řady Clipper se stal záhy po jeho uvedení na trh přístrojem, který nemá konkurenci. Přístroj má opět všechny vlastnosti řady Clipper, má velký čitelný displej a jednoduchou obsluhu. Instalace nemůže být jednodušší. Obsahuje dvě křídlové matice pro upevnění přístroje do panelu a 2 dráty propojující přístroj s GPS.
Specifikace

Standardní 110mm pouzdro, vysoce kontrastní LCD displej, 4 možné zobrazení na displeji, propojení s GPS standardem NMEA0183, který vyhovuje většině GPS přístrojů, komplet s krytkou proti povětrnostným vlivům a 10m propojovacího kabelu.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

4 392 Kč

Systém měření větru Clipper True wind zobrazuje zdánlivý vítr a směr zdánlivého větru. Pokud je připojen k sytému LOG pro měření ujeté vzdálenosti nebo GPS umí zobrazit také skutečný vítr a jeho směr.

Pro zobrazení síly a směru skutečného větru vyžaduje vstup NMEA s větou VHW z logu nebo RMC z GPS.

 

napájení 12V

odběr ze zdroje 10mA +(10mA při max. podsvícení)

NMEA vstupní věta MWV
podsvícení – 9 úrovní
Styly ukazatele směru – 2
Rychlost větru – 0 až 99 Kts
Úhel větru – 0 až 360 st.
pomocí 60 segmentů
Velikost displeje 110 x 110mm

4 450 Kč


Popis
Přístroj BM-1 je navržen pro monitorování 12V olověných bateriových systémů s kapacitou až 999Ah. Je dodávaný v kompletu s přesným 100A bočníkem a připravenou kabeláží umožňující velmi jednoduché zapojení na lodi. Jednotka neustále monitoruje napětí, proud (nabíjecí nebo vybíjecí), počet Ah (nabitých nebo vybitých), stav baterie a čas potřebný na nabití nebo vybití baterie. Tyto informace více zefektivní využití baterií, vedou k prodloužení jejich životnosti a omezují riziko výpadku. Dodávaná kabeláž: bočník 100A s koncovkou na závit M8. 5m kabel mezi jednotkou displeje a baterií - s pojistkou a zakončením na koncovku bočníku, držák pojistky a M8 koncovka u baterie. Standardní čtvercové Clipper pouzdro o velikosti 110 mm. Vysoce kontrastní LCD displej, podsvícení pro použití v noci. Vizuální alarm min. hodnoty napětí, jednoduchá obsluha, podsvícení, zobrazení V/A/Stav nabití, Ah nebo provozní čas.
Specifikace
Napájecí napětí 8-16V ss, spotřeba 3mA, kapaciata baterií 5-650Ah, nabíjecí proud max. 100As, na bočníku 50mV při 100A.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

4 490 Kč

Popis Přístroj BM-1 je navržen pro monitorování 12V olověných bateriových systémů s kapacitou až 999Ah. Je dodávaný v kompletu s přesným 200A bočníkem a připravenou kabeláží umožňující velmi jednoduché zapojení na lodi. Jednotka neustále monitoruje napětí, proud (nabíjecí nebo vybíjecí), počet Ah (nabitých nebo vybitých), stav baterie a čas potřebný na nabití nebo vybití baterie. Tyto informace více zefektivní využití baterií, vedou k prodloužení jejich životnosti a omezují riziko výpadku. Dodávaná kabeláž: bočník 200A s koncovkou na závit M8. 5m kabel mezi jednotkou displeje a baterií - s pojistkou a zakončením na koncovku bočníku, držák pojistky a M8 koncovka u baterie. Standardní čtvercové Clipper pouzdro o velikosti 110 mm. Vysoce kontrastní LCD displej, podsvícení pro použití v noci. Vizuální alarm min. hodnoty napětí, jednoduchá obsluha, podsvícení, zobrazení V/A/Stav nabití, Ah nebo provozní čas. Specifikace Napájecí napětí 8-16V ss, spotřeba 3mA, kapaciata baterií 5-650Ah, nabíjecí proud max. 100As, na bočníku 50mV při 100A.

4 990 Kč


Popis
Náhradní senzor větru pro přístroj MeteoMan.
Specifikacebr> Dodávaný s propojovacím kabelem. Obsahuje navíc sondu externí teploty, kterou snímač přístrojů Clipper nemá.

5 001 Kč


Popis

Tento přístroj bez snímače je vhodné propojit s řadou Clipper a Target na měření směru a rychlosti větru. Jednotku Clipper a Target lze propojit s MeteoManem a získat tak na Meteomanu historii rychlosti větru. Snímač Clipper a Target ale neobsahuje senzor vnější teploty. MeteoMan proto bude ukazovat pouze vnitřní teplotu. Podrobnější popis funkcí přístroje najdete níže u Meteomana se snímačem větru.
Specifikace

Technické údaje o tomto přístroji najdete u Meteomana se snímačem. Neobsahuje propojovací NMEA kabel mezi jednotkou Clipper a Target. Jde o jdenoduchý propojovací kabel, který lze vyrobit na požádání.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

5 221 Kč

Popis Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu. Specifikace Displej hloubkoměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje hloubku pod sondou / pod kýlem / alarm velké hloubky a mělčiny (vizuálně a zvukově). Hodnoty lze zobrazovat v metrech nebo ve stopách. Inteligentní řízení zisku + ruční nastavení zobrazovaného rozsahu, indikace sklonu dna, vysoký výkon, všechna nastavení jsou uložena v paměti, dodávano s krytkou proti povětrnostným vlivům, spotřeba vysílače 20 mA + 25 mA pro podsvícení displeje (max.).

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

5 365 Kč

Popis Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu. Specifikace Displej rychloměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje rychlost (v uzlech nebo mph), ujetou vzdálenost (v nám. mílích nebo mílích), indikátor trendu rychlosti zobrazující zrychlení nebo zpomalení, volitelné průměrování hodnot, zvýrazněná ovládací tlačítka, krytka proti povětrnostným vlivům a snímací jednotka.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

5 579 Kč

Popis Kompas řady Clipper je plně elektronický kompas s odděleným gyro indukčním snímačem. Velký displej má 7 úrovní podsvícení a zobrazuje skutečný nebo magnetický kurz. Senzor je zavěšen v kardanových závěsech +/- 45 stupňů v bočním i dopředném náklonu a montuje se na místo s minimálním magnetickým rušením. Malé chyby odstraňuje přímo automatická kalibrace kompasu. Použití funkce Jízda na kurz (Steer to course) způsobí při odchylce od zadaného kurzu zobrazení proporcionálního množství šipek indikujících nutnost korekce kurzu kormidlem a v jakém směru je nutno kormidlem korigovat jízdu. Abyste se vrátili do správného kurzu, zatočte kormidlem ve směru šipek zobrazených na kompasu dokud šipky nezmizí. Citlivost na řízení lze uživatelsky nastavit. Kompas umožnuje nastavit alarm pokud je loď mimo nastavený kurz a vy jste vzdáleni od kormidla. Pokud je odchylka od kurzu větší než je nastavená hodnota, spustí se zvukový alarm. Specifikace Napájecí napětí je 12V ss, spotřeba 120mA + (max. 25 mA pro podsvícení displeje), přesnost snímače +/- 1 stupeň, nastavitelné tlumení, rozlišení displeje 1 stupeň, velikost přístroje 110 x 110 mm, hloubka za panelem 30 mm, snímač průměru 175mm x 95 mm, snímač je dodávaný s 5 m propojovacím kabelem, je možné objednat i další prodlužovací kabely.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

7 385 Kč

Nejprodávanější přístroj řady Nasamarine Clipper. Rychlost/LOG/Hloubka ve standardním Clipper pouzdře rozměru čtverce 110mm. Je dodávaný kompletní přístroj, kabeláž a echo/log sonda.

 

Technická specifikace

  • Hloubkoměr měřící hloubku v metrech / feetech.
  • Alarm na mělkou vodu s možností offsetu o kýl.
  • Kompletní se sondami.
  • Rychlost v MPH , Knots a Km/H.
  • Trip a Total LOG v Miles, Nautical Miles a Kilometrech.
  • Alarm na rychlostní limit

7 590 Kč

Popis
Systém Clipper pro zobrazení směru a velikosti větru používá stejné 110 mm pouzdro jako ostatní přístroje řady Clipper. Displej přístroje je vyjímečný svojí velikostí a čitelností. Obsahuje 60 segmentů pro plné 360 stupňové zobrazení směru větru. Rychlost větru lze zobrazit v uzlech, mph nebo m/s. Ukazatel směru větru lze na displeji zobrazovat od jednoduchého jednosegmentového až po několikasegmentové ukazatele s větší čitelnosti. Velmi dobře osvědčená jednotka snímače rychlosti a směru větru se montuje na stěžeň a je dodávaná standardně s 20m dlouhým propojovacím kabelem.
Specifikace
Napájecí napětí je 12V ss, spotřeba 50mA + (max. 25 mA pro podsvícení displeje), možnost nastavení osy lodě, 7-mi úrovňové podsvícení displeje, velikost pouzdra přístroje 110 x 110 mm, hloubka za panelem 30 mm, snímač 210 x 140, je možné doobjednat 5 a 20 m prodlužovací kabely.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

8 280 Kč


Popis

Při plánování plavby je pro jachtaře základní informací znalost předpovědi počasí. Historie změn tlaku a historie rychlosti větru je neocenitelným indikátorem pro krátkodobou předpověď počasí. Mnoho jachtařů spoléhá na levné pokojové barometry, které jsou nepřesné, mají malou rozlišovací schopnost změny tlaku a nezaznamenávají vůbec historii. Existuje několik druhů kvalitních a přesných záznamových zařízení zachycujících průběhy tlaku, které většinou zaznamenávají historii tlaku na papír, ale papír se vlivem vlhka na lodi může zablokovat. Náš digitální přístroj MeteoMan láme tyto bariéry. Poskytuje přesné měření, záznam tlaku a rychlosti větru na více jak 5 dnů s vysokým rozlišením. Přístroj má jednoduchou obsluhu, je spolehlivý, má robustní konstrukci a velmi malou spotřebu. K Meteomanu lze připojit externí NMEA snímač rychlosti větru, který umožní také měření směru a rychlosti větru a venkovní teploty. MeteoMan tak jachtaři poskytuje solidní meteorologické informace. Hlavní displej zobrazuje rychlost a směr větru, okolní teplotu a barometrický tlak. Aby lépe napovídal trend vývoje počasí zobrazuje také přesný průběh změny tlaku a rychlosti větru v předchozích pěti dnech. Jako doplněk k meteorologickým funkcím přístroj obsahuje také funkce lodního chronometru, stopek, umožňuje odpočítávání času, zobrazuje vnitřní teplotu a napětí na baterii. MeteoMan lze připojit k NMEA Clipper větrnému systému odkud na Clipper výstupu přebírá rychlost a směr větru. NMEA větrný snímač je dodávaný s montážní sadou a 20m 2-žilového stíněného kabelu. NMEA 0183 obsahuje: Rychlost a směr větru MWV, Teplota XDR
Specifikace

Rozsah atmosferického tlaku: 850 až 1100mb (možná kompenzace tlaku) Historie tlaku: Rozsah 1...950 až 1050mb Rozsah 2...980 až 1030mb s rozlišením 0,5mb Doba záznamu: 0 - 120 hodin 0 - 60 hodin 0 - 30 hodin Rychlost větru (pokud je připojen NMEA snímač větru) Max. rychlost 100 uzlů Historie rychlosti větru:Rozsah 1... 0 až 100 uzlů Rozsah 2... 0 až 50 uzlů Rozsah 3... 0 až 25 uzlů Doba záznamu 0 - 120 hodin 0 - 60 hodin 0 - 30 hodin Rychlost větru (pokud je připojen NMEA snímač větru) 0 - 360 stupňů (v relativním módu) Levobok 180 stupňů a pravobok 180 stupňů (v námořním módu) Zobrazení v analogovém nebo digitálním tvaru Rozlišení 1 stupeň Hodiny 12-ti nebo 24-hodinový formát zobrazení času, odečítání času 10 a 5 minut, stopky s mezičasem, teplota. Vnější teplota (pokud je připojen NMEA snímač), teplota v kabině, rozlišení 1 stupeň, napájecí napětí 9-15V, Napětí je zobrazeno na displeji s rozlišením 0,1V; spotřeba proudu 100mA (s připojeným NMEA snímačem větru), 150mA (s podsvícením displeje), v standby módu odběr méně než 10mA.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

8 826 Kč

The new Clipper electromagnetic speed log measures the boat speed through the water with no moving parts.

Robust and accurate, the sensor generates an alternating magnetic field below the boat and measures the resulting electric field produced by the boat moving through the water. It is designed for installation into most types of GRP hulls.

With excellent linearity and a resolution of 0.1 Knot, over the range 0.2 to 40 Knots, the log sensor sends signals to a control box which then converts the sensor signal to boat speed, trip and total distance. This data is transmitted in NMEA 0183 format to a new Clipper EM Log display unit.

 

Clipper EM Log display

110 x 110mm industry standard square case

NMEA 0183 input

Speed in Knots

Trip and Total logs in nautical miles

Multi level display backlighting

 

EM transducer and interface box

Speed range 0.2 – 40 Knots

NMEA 0183 output sentences VLW + VHW

Standard 50mm diameter transducer

Cable length 5.0 metres

8 903 Kč

Vysoce výkonný nástroj, systém, který ukazuje, téměř okamžité změny rychlosti a směru větru.
V náročných podmínkách, kde je nezbytný vysoký výkon, vítr systém Clipper Tactical je ideální volbou. S deseti aktualizací každé druhé reaguje velmi rychle na změny v rychlosti a směru větru, které se vyskytují během náročných manévrů. Snímač je dodáván s montážní sadou stožáru, 20 metrů lehké kabelu a všechny potřebné elektrické konektory pro dokončení instalace. Datový výstup je ve formátu NMEA 0183 a může být použit pro řízení libovolného kompatibilního displej, který využívá MWV větu.
Pravda zobrazovací jednotka vítr
Clipper Pravda Wind Na displeji se zobrazí zdánlivou rychlosti a směru větru a, pokud je připojen k protokolu nebo GPS, ale také může ukázat skutečnou rychlost a směr větru.
Technická data
Stožár vysílače dodává s 20m kabelem
NMEA 0183 4800 Baud datové věty MWV - obnovovací frekvence = 10 za sekundu
Rychlost větru 0 až 99,9 Kts
Směr větru 0 až 360 stupňů
Napájecí napětí jmenovité 12 voltů
Vítr napájení snímače proudu 9 mA
zobrazovací jednotka
Napájecí napětí jmenovité 12 voltů
Dodat 10mA + 10mA (pro zadní světla
osvětlení Max)
NMEA vstup věta MWV
Zadní světla - 9 stupňů
Pointer styl - 2
Displej rychlost větru - 0 až 99 Kts
Displej úhel větru - 0 až 360 stupňů reprezentované 60 segmentů
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
NMEA rychlost lodi vstup buď VHW z log nebo RMC z GPS pro skutečnou rychlost a směr větru

9 990 Kč

Bezdrátový Clipper na měření rychlosti a směru větru je dodáván s vysílačem, základní jednotkou a displejem. Vysílač je poháněn baterií, která se pomocí malého solárního panelu nabíjí okolním světlem. V plné zátěži vydrží 2000 hodin v absolutní tmě. Data, tedy rychlost a směr větru, jsou vysílačem bezdrátově posílána do základní jednotky, až se nakonec objeví na displeji nebo jiné kompatibilní jednotce.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

 
 

13 490 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2704 e-shop systém banan.cz