Satelitní technika Iridium GO!

výrobce     cena    

Autor: Ing. Miroslav RUSIŇÁK

Popis funkcí satelitního komunikátoru Iridium GO! s globálním pokrytím, podrobné praktické rady a pomoc s nastavením přístroje, praktické poznatky z běžného používání.

Příručku lze stáhnout zde.

0 Kč
uchycení na tyč o max. průměru 27mm, anténní konektor TNC female

8 373 Kč

 
 
 
 
 
 
 
Iridium GO! je zařízení, jaké svět ještě neviděl. Iridium GO! je kompaktní, robustní a přenosná jednotka, která je poháněna satelitní sítí Iridium s největším pokrytím.Iridium GO! výrazně rozšiřuje možnosti jakéhokoli smartphonu, notebooku nebo tabletu vytvořením Wi-Fi hotspotu připojeného k satelitní síti - a to kdekoliv na planetě.


Revoluce v osobní komunikaci
Iridium GO! umožňuje satelitní připojení pro mobilní zařízení, kde pozemních sítě nemohou. Jednoduše otočte integrovanou anténu a
baterií poháněné zařízení se rychle a automaticky připojí k družicím Iridium LEO a vytvoří Wi-Fi hotspot v přibližně
30,5 metrovém poloměru. Můžete snadno připojit a ovládat více zařízení v rámci této oblasti pomocí aplikace Iridium GO!.


Univerzální
Iridium GO! Podporuje celou řadu globálních služeb, např:

Hlasové hovory
přístup k E-mailu
• Aplikace
Sociální sítě
Sdílení fotografií
obousměrná SMS
• sledování GPS
SOS


Mobilní
Iridium GO! si můžete si vzít kamkoli. Je dostatečně malý, aby jste ho mohli mít v kapse a
stejně jako ostatní zařízení výrobce Iridium, je dostatečně odolný, aby vydržel v dešti, písku, prachu a snesl hrubé zacházení. Lze ho přenášet v batohu nebo ho lze namontovat do vozidel, letadel a lodí.

Inovativní
Kombinace toho nejlepšího ze satelitní a mobilní kominikace, Iridium GO! je první ze zcela nové kategorie osobních zařízení pro satelitní komunikaci. Iridium GO! je také silná vývojová platforma optimalizovaná pro partnery Iridium pro vytváření aplikací, rozšířujících dosah komunikačních možností do ještě vzdálenějších míst.

Cenově dostupné
Iridium GO! je cenově dostupné řešení pro skutečně globální konektivitu. Využívá a rozšiřuje své stávající zařízení, je kompatibilní s operačními systémy Mac OS® a Android ™, a eliminuje poplatky za roaming. Umožňuje sdílení připojení mezi více uživateli a je podporován cenově dostupnými předplacenými a paušálními tarify, které udržují náklady na provoz v přiměřené výši.


Připojení přes aplikace
Pro používání zařízení Iridium GO! si musíte nejdříve ZDARMA stáhnout aplikaci do Vašeho smartphonu.

Program Iridium GO! má následující funkce:

stavový řádek, informace o životnosti/stavu baterie, odeslání rychlé GPS polohy nebo vlastní zprávy, konfigurace zařízení Iridium GO!, odeslání příspěvku na Twitter,
zahájení běžného hlasového hovoru, nastavení Wi-Fi datového volání, aktivace S.O.S.
Program Iridium Mail & Web má následující funkce:
odesílání / přijem e-mailů, Načítání e-mailů z externích účtů, zobrazení webové stránky, nahrání fotek na zeď Facebooku, odeslání zprávy naTwitter, přístup k předpovědi počasí, komprese a odeslání fotografie

31 246 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2674 e-shop systém banan.cz