Kondiční trénink

výrobce     cena    

DETAILNÍ POPIS POLAR CADENCE CS W.I.N.D.

snímač kadence k modelům POLAR CS600X, RS800CX, RCX5. využívající technologii přenosu W.I.N.D., vysoce odolnou vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a rušení
snímač Polar CS Cadence W.I.N.D pracuje na frekvenci 2,4GHz
snímač nemá možnost vyměny baterie (životnost 2500 hodin - cca 4 roky při každodenním hodinovém použití).


TECHNICKÝ POPIS:

  Záruční doba: 2 roky záruka

1 507 Kč

DETAILNÍ POPIS POLAR S3 "W.I.N.D."

Použitá frekvence měření 2,4 GHz a digitální přenos dat snímače POLAR S3 brání jakémukoli rušení signálu. Měří spolehlivě a přesně rychlost, vzdálenost, frekvenci kroku atd..
Snímač se připevňuje na botu, je dokonale kompatibilní např. s běžekou obuví ADISTAR Fusio.
Senzor POLAR S3 je spolehlivě vodotěsný pro většinu outdoorových aktivit (označení "20M").
POZOR !!! i když je zařízení vodotěsné, není schopno díky typu přenosu přenášet signál pod vodou
Balení obsahuje čidlo POLAR S3, český a anglický návod a záruční list


TECHNICKÝ POPIS:

  Záruční doba: 2 roky záruka

3 711 Kč

DETAILNÍ POPIS POLAR G5 GPS

Senzor POLAR G5 je nový typ GPS modulu, který vyniká svými malým rozměry 39x64x12mm a nízkou vahou 34g. G5 měří rychlost i vzdálenost na základě příjmu a vyhodnocení satelitního signálu GPS (Global Position System). Zjištěné hodnoty senzor G5 "bezdrátově" na radiové frekvenci 2,4 GHz (W.I.N.D.), posílá pro další vyhodnocení do vybraných sporttesterů RS800CX, CS600X, RCX5.

Senzor POLAR G5 je spolehlivě vodotěsný pro většinu outdoorových aktivit (označení "20M").
POZOR !!! i když je zařízení vodotěsné, není schopno díky typu přenosu přenášet signál pod vodou
použitá technologie SIRF III GPS system
modul pracuje velmi spolehlivě, v otevřeném prostranství. Chyby mohou nastat při používání v městském prostředí mezi budovami nebo v hustých porostech jako jsou lesy apod.. Komunikační schopnosti polaru G5 jsou však na podstatně vyšší úrovni než u staršího Polar G3. Integrovanou baterii lze dobíjet pomocí redukčního kabelu (je součástí), kapacita baterie najedno nabití je zhruba 20hodin. Baterii nelze ze zařízení vyjmout.


Balení obsahuje čidlo POLAR G5 GPS, popruh na rameno, redukční kabel USB na micro USB pro dobíjení baterie, český a anglický návod, záruční list, semišové pouzdro elastický popruh na rameno

Náhradní elastický pás ramenní popruh lze samostatně zakoupit 800,-Kč


TECHNICKÝ POPIS:

  Záruční doba: 2 roky záruka

3 827 Kč

DETAILNÍ POPIS POLAR RCX5 Bike

Novinka Polar RCX5 je optimálním sport-testerem pro udržení tělesné kondice jachtaře. Protože je vhodný pro triatlonisty, vybrali jsme jej mezi přístroje, které by aktivnímu jachtaři neměly chybět. Je dále vhodný pro běžce, plavce, cyklisty a všechny další sportovce, kterým záleží na progresivním vedení tréninku a na dokonalém přehledu měřených hodnot.
Při krátké "rozehřívací" fázi tréninku dokáže Polar RCX5 za pomoci funkce ZoneOptimizer stanovit velice přesně zátěžové zóny TF uživatele v daný okamžik. Samozřejmostí je také možnost využití testu kondice, který v klidovém stavu do 5 min. zjistí aktuální stav kondice, čímž pomáhá v predikci následujícího tréninku.
Sportovní profily umožní nastavení šablony pro jednotlivé sportovní aktivity včetně používaných snímačů, tuto možnost uvítají především triatlonisté.
Polar RCX5 je vybaven vysílačem WearLink Hybrid, jenž vysílá hodnoty zjištěné TF současně na dvou frekvencích (5kHz a 2,4GHz), digitální W.I.N.D. frekvence je tak doplněna analogovým přenosem pro použítí ve vodním prostředí.
Oboustranou komunikaci RCX5 s PC zajišťuje jednotka DataLink (součást balení). V internetovém rozhraní na stránkách www.polarpersonaltrainer.com lze jednoduše vytvořit plán a přenést ho do sporttesteru. Nebo pomocí vytrvalostních tréninkových programů zlepšovat výkonost, vést tréninkový deník.
Race Pace = vodič podle tempa pomáhá udržovat rychlost k dosažení nastaveného času.
Balíček Polar RCX5 Bike je vybaven snímačem rychlosti tzv. Polar Speed W.I.N.D. a držákem sporttesteru na řidítka. Pomocí snímače lze měřit aktuální rychlost, podporuje tak další měřené veličiny jako ujetou vzdálenost, tempo, apod. Podporuje tedy také funkci Race-Pace.
K RCX5 lze dokoupit další snímače pro rozšíření jeho možností v jiných aktivitách: polar S3+ (snímač pro běh - krokoměr), Polar G3 (GPS), Polar G5 (GPS), Polar Cadence W.I.N.D. (cyklosnímač kadence šlapání).


TECHNICKÝ POPIS:

  Funkce a typ vysílače:
  měření tepu s přesností EKG pomocí bezdrátového přenosu dat mezi "vysílačem" a "hodinkami" (tento přenos kódovaný, což zajišťuje bezproblémové užívání i při skupinových sportech)
  používá komfortní hrudní pás WEARLINK Hybrid se snadno vyměnitelnou baterií
  využívá digitální přenos W.I.N.D. na frekvenci 2,4GHz, zcela imunní vůči vnějšímu rušení, ve vodním prostředí se ale nešíří a tak pás současně používá i analogovou frekvenci 5kHz
  Funkce měření tepu:
  aktuální tepová frekvence buď reálnou hodnotou, nebo jako % tepového maxima
  Minimální, maximální a průměrný tep celého tréninku a jednotlivých úseků
  limity tepové frekvence (5 zón)
  zvuková a optická výstraha při překročení limitu
  Funkce hodinek:
  Hodinky 12/24, dvě časové zóny
  stopky - s mezičasy (s podrobným vyhodnocením každého úseku včetně průměru a maxima TF)
  možnost automatického mezičasu dle nastavené vzdálenosti "LAP Time"
  Vzdálenost úseku, čas od začátku měření
  Čas současného kola nebo úseku, čas předchozího kola nebo úseku
  Průměrný tep úseku
  Průměrná rychlost úseku
  1 x Countdown - časovač odpočet k nule
  Budík + upomínky (zvukové, vizuální)
  Datum a den v týdnu
  Cyklistické funkce:
  Autostart, autostop
  Okamžitá, průměrná a maximální rychlost
  Frekvence šlapání (při používání Cadence CS W.I.N.D.
  Vzdálenost
  Race Pace - vodič podle tempa pomáhá udržet stálé tempo pohybu a dosáhnout svého cíle ve stanoveném čase (pochopitelně za pomoci snímače rychlosti S3(S3+), G3, G5, Speed w.i.n.d.)
  Běžecké / chodecké funkce:
  při použítí příslušných snímačů, detailní popis naleznete u produktu Polar RCX5 Run
  Ostatní funkce:
  Test kondice (Fitness Test) - jedinečný test vyvinutý firmou Polar možňuje spolehlivým a rychlým způsobem stanovit „Vlastní Index kondice“ v podobě hodnoty VO2max (provádí se vleže po dobu 5 minut). Vychází přitom z hodnot variability tepové frekvence v klidu, zadaných údajů o věku, výšce, váze, pohlaví a úrovni pohybové aktivity. Jeho výsledek vyjadřuje kvalitu činnosti srdečně - cévního systému při zásobování těla kyslíkem. Vyšší úroveň kondice znamená, že srdce je výkonnější a pracuje účinněji (údaj je možné také porovnat s průměrem populace).
  Vlastní Optimalizace (OwnOptimizer) - modifikace klasického ortostatického testu přetrénování zamezí nežádoucím stavům přetrénování a umožňuje optimální rozvoj kondice
  ZoneOptimizer - pomocí zhruba 6 min. testu s postupně zvyšující se TF (dle nápovědy disleje), lze získat nejpřesnějším způsobem stanovení intenzity pro následné zatížení, který může např. zabránit přetrénovaní.
  Hearttouch - přiblížením hodinek k hrudnímu vysílači lze vyvolat různé akce podle předchozího nastavení (podsvícení displeje, změna zobrazení, ukázka limitů, denní čas,...)
  Tréninková zátěž - (Training Load) - funkce napovídá o náročnosti fyzických aktivit v uplynulých dnech a upravuje dobu potřebnou pro adekvátní zotavení. Training Load napomáhá porozumět vlastnímu tréninku a dovést jej k dokonalosti vyváženým poměrem zátěžových fází a fází odpočinku.
  Kalorimetrické funkce:
  spotřeba kalorií
  energetický výdej kcla/hod.
  (OwnCal) - energetický výdej (% podíl tuků)
  Paměťové a záznamové funkce:
  týdenní přehledy
  dlouhodobé souhrnné statistické všech důležitých údajů
  možnost nastavení intervalu záznamu 5,15,60s
  99 kompletních přehledů uložených v paměti přístroje, každý obsahuje celkový čas záznamu, nastavené limity zóny TF (či tempa) a čas strávený nad, pod a ve vymezené zóně, průměrnou a maximální TF celého záznamu, energetický výdej v průběhu záznamu, průměrnou a maximální rychlost záznamu, celkovou vzdálenost (kilometráž), nejrychlejší úsek-průměrný čas úseku,...
  Přenos dat z a do PC:
  DataLink - interface pracující na frekvenci W.I.N.D. oboustranně s PC (USB port)
  Kompatibilní s PC a MAC, přenos dat do internetového deníku PolarPersonalTrainer.com
  Do kalendáře se přenáší celkové výsledky měření a grafy - průběh tepu v čase, průběh rychlosti atd.. Při použití modulu GPS lze pozorovat absolvovanou trasu v mapě.
  Vodotěsnost min. do:
  vodotěsný pro plavání, nelze používat při potápění
  Technický detail:
  grafický podsvícený display
  vlastní konfigurace zobrazení displeje
  Menu v jazycích: Aj, Nj, Fra., Špa., It.
  životnost baterie 8-11 měsíců
  váha sporttesteru 46g, baterie CR2032 (životnost 8-11 měsíců)
  váha 46g
  Balení obsahuje:
  Polar RCX5
  Hrudní pás WearLink Hybrid
  Elastický popruh
  Speed CS W.I.N.D. -snímač rychlosti, držák na řídítka, magnet, pásky)
  DataLink - W.I.N.D. port do USB
  český a anglický návod, záruční list vč. vin
  Záruční doba: 2 roky záruka

9 393 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2842 e-shop systém banan.cz