Hodinky

výrobce     cena    

Fitness náramek je k dispozici i v jiných barvách a velikostech.

 

Fitness náramek s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok.

 • barevný displej, skvěle čitelný i na přímém slunci,
 • žádné nabíjení, baterie s výdrží déle jak 1 rok,
 • voděodolný pro sprchování i plavání na hladině
 • motivuje ke zdravému pohybu
 • počítá kroky, vzdálenost, minuty intenzivní aktivity a spálené kalorie
 • monitoruje kvalitu spánku, přes den upozorní na delší neaktivitu
 • hodiny, datum, stopky, odpočet, budíčky
 • bluetooth párování s mobilním telefonem
 • zobrazuje aktuální data o počasí
 • funkce "najít můj telefon"
 • plánování, ukládání a sdílení aktivit prosřednictvím aplikace 
 • uživatelsky přizpůsobitelné vzhledy a zobrazované fráze a výzvy
 • snadno vyměnitelné řemínky

 

Vivofit4 je elegantní fitness náramek pro všechny vyznavače aktivního a zdravého životního stylu všech věkových kategorií.

Mezi hlavní funkce náramku patří především motivování k zdravému pohybu. Náramek zaznamenává počet kroků a nachozenou vzdálenost a podle toho přizpůsobuje Vaše denní cíle, které byste měli každý den splnit. Tyto cíle si samozřejmě můžete i upravit podle svých potřeb. Dále také ukáže množství spálených kalorií a během celého týdne zaznamenává celkový počet tzv. aktivních minut, nebo-li minut strávených intenzivním pohybem, a také v tomto Vám prozradí, na kolik procent se Vám daří plnit stanové cíle. Náramek Vás rovněž upozorní na dlouhodobější neaktivitu během dne, např. při delším sezením v práci, u počítače apod., a vyzve Vás k pohybu.
Pokud si necháte náramek na zápěstí i v noci během spánku, změří Vám dobu strávenou v hlubokém spánku, v lehkém spánku a aktivitu během noci, kdy se probouzíte. Spolu s celkovým časem a průměrnou dobou týdně strávenou spánkem tak uvidíte, jak kvalitní odpočinek svému tělu dopřáváte.

Data, které náramek nepřetržitě zaznamenává, si můžete jednoduchým způsobem bezdrátově přenést do aplikace v mobilním telefonu a nebo pomocí dodávaného USB kabelu do aplikace ve Vašem počítači, kde je možné si zobrazit dosažené výsledky, porovnání a grafy. Lze zde také vytvořit veřejné výzvy, ke kterým můžete přizvat své přátele a známé a soutěžit s nimi např. o nejvíce nachozených kroků za den (týden, měsíc...) nebo nejvíce spálených kalorií apod. Nově navíc můžete vyzvat kohokoliv z rodiny či známých jednoduše přímo z menu náramku, kdy se Váš vívofit4 bezdrátově spojí s jiným vívofit4 či dětským vívofit junior2 v dosahu (do 10 metrů). Přímo v náramku pak také uvidíte, kdo během časově omezené výzvy nachodil více kroků a zvítězil.


Náramek má samozřejmě i funkci klasických hodinek se zobrazením času a data, dalšími funkcemi jsou pak stopky a odpočet. Vzhled hodinek si můžete přizpůsobit různými variantami vzhledů digitalního nebo "analogového" zobrazení času.
Po spárování náramku s Vaším mobilním telefonem Vám vívofit4 zobrazí aktuální počasí a venkovní teplotu (vyžaduje mobilní data nebo přístup k wifi síti) a těm zapomětlivějším, kteří občas zapomenou kam si odložili svůj mobil, jistě přijde vhod funkce "Najít můj telefon", kdy náramek vyšle signál a mobil (pokud je v dosahu) se rozezní akustickou znělkou.

2 289 Kč

Málé a lehké multisportovní hodinky s vestavěným snímačem tepu a možností NFC plateb.
Vívoactive3 zvládne více než 15 sportovních profilů:
od chůze, běhu (venku i uvnitř), jízdy na kole (venku i uvnitř), plavání v bazénu, lyžování (sjezdového i běžeckého), přes golf, veslování..., až po jógu nebo cvičení ve fitness centru.

 

Podobně jako předchozí generace hodinek, i vívoactive3 nabízí celodenní měření srdečního tepu přímo na zápěstí, hodinky jsou ale tenčí a mají kulatý ciferník. Svým vzhledem nejvíce připomínají Garmin fénix5S, oproti nim jsou ale tenčí, lehčí a ovládané pomocí dotykové obrazovky. Zajímavostí hodinek vívoactive3 je dotykové ovládání nejen na displeji, ale možnost rychle scrollovat v menu a obrazovkách i pomocí přejíždění prstu po boku hodinek.

Hodinky jsou doplněné jedním klasickým tlačítkem, které je umístěno na pravé straně, podobně jako nejběžnější umístění korunky u klasických hodinek. Pokud by uživateli hodinek Vívoactive3 ale pozice tlačítka vadila – tlačítko by například nechtěně mačkal ohybem ruky při sportu – je možné u hodinek otočit displej a tlačítko mít tím pádem na levé straně.

8 614 Kč

Nejmenší z nové řady všestranných multisportovních GPS hodinek, s elegantním vzhledem, s ještě snadněji vyměnitelnými řemínky a celou řadou nových nebo vylepšených funkcí.

 • integrovaný optický snímač srdečního tepu
 • barevný, skvěle čitelný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením
 • nové Jednoduše výměnné řemínky , jenž změní vaše hodinky během několika vteřin ze sportovních sporttestrů na společenské hodinky k formálnímu oblečení.
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
 • příjem signálu satelitních systémů GPS a GLONASS
 • vysoce citlivá EXO anténa zasazená v kovové lunetě hodinek
 • možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr a akcelerometr
 • vodotěsné provedení do 10 ATM
 • notifikace z mobilního telefonu
 • možnost personalizace vzhledů prostřednictvím Connect IQ a Face-It aplikace
 • monitorování denní aktivity a spánku
 • STRAVA segmenty
 • Group Track pro sledování pozice členů ve skupině

Obsah balení

 • GPS hodinky fenix 5S s modrým silikonovým řemínkem
 • Nabíjecí/datový kabel
 • Návod k obsluze

16 089 Kč
Náš tip
Garmin Fenix5/Quatix5 Optic

Chytré jachtařské GPS hodinky vycházející z konceptu multisportovních hodinek fénix5.

 

Garmin Quatix5 jsou chytré GPS hodinky speciálně vytvořené pro vodní/námořní aktivity. Umožňují spárování s kompatibilními Garmin námořními plotery či s ovládáním kormidla a autopilota GHC 20, které tak můžete hodinkami dálkově ovládat. V hodinkách lze ukládat waypointy a ty následně automaticky při synchronizaci bezdrátově přenášet do připojeného plotteru, taktéž např. navigování zpět na poslední uloženou pozici po aktivaci volby "muž přes palubu", dále streamování dat z palubního systému jako rychlost, hloubka, teplota, vítr atd. Při spárování s mobilním telefonem vám hodinky poskytnou relevantní data s informacemi o přílivu a odlivu pro vaši aktuální zeměpisnou polohu (7 dnů k dispozici i offline). Mezi další užitečné funkce patří např. alarm na utrženou kotvu, kdy hodinky majitele upozorní při driftování lodi. Pro závodníky mohou být zajímavé funkce virtuální startovní linie, vzdálenost ke startovní linii, odpočet startu závodu apod. Na své si přijdou i sportovní rybáři, kteří mohou zaznamenat a sledovat informace o čase a svých úlovcích. Vyznavače veslování či pádlování budou zase zajímat záznamy o počtu a kadenci záběrů či vzdálenosti na jeden záběr pro vyhodnocení efektivity.

Pomocí implementované aplikace FUSION-Link Lite je možno hodinkami ovládat hudbu v palubním audio systému podporujícím bezdrátovou ANT komunikaci (StereoActive, RA70, BB100).

Jelikož Qautix5 staví na osvědčeném a funkčním konceptu hodinek fénix5, jsou i tyto vybaveny stejnými užitečnými funkcemi a technologiemi. Samozřejmostí je tak optický snímač pro celodenní měření srdečního tepu, kompas, barometr, výškoměr či akcelerometr, měření denní aktivity, multisportovní profily aktivit (vedle vodních aktivit též běh, cyklistika, turistika, golf apod.) včetně pokročilých tréninkových funkcí. Hodinky je možné spárovat s externími čidly, jako hrudní pásy s měřením srdečního tepu a běžecké dynamiky, čidlami rychlosti a kadence na kolo, externím teplotním čidlem atd. Dále lze hodinkami např. ovládat akční kamery VIRB. Standardem jsou též notifikace z mobilního telefonu (SMS zprávy a příchozí volání). 


Výdrž baterie je až 24 hodin se zapnutou GPS, 100 hodin v režimu UltraTrac a až 16 dnů v režimu chytrých hodinek.
Velikostně Qautix5 vychází z prostřední velikosti hodinek fenix5 a tomu také odpovídá velikost řemínků s šířkou 22mm a systémem rychlé výměny Jednoduše výměnné řemínky , jenž změní vaše hodinky během několika vteřin ze sportovních sporttestrů na společenské hodinky k formálnímu oblečení.

 

Jednoduchá výměna během chvilky:

Garmin Quick Fit


Hodinky Quatix5 se dodávají ve dvou variantách: Quatix5 Optic a Quatix5 Sapphire Optic. Safírová verze má sklíčko odolnější proti poškrábání, jsou navíc vybaveny WiFi komunikací a ve výbavě mají navíc kovový řemínek.

 

 

 

 

Parametry

Parametry produktu

AkcelerometrAno
AnténaEXO- je součástí kovové lunety kolem displeje
Barometrický výškoměr/barometrAno
Baterie - typdobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž24h trénink/GPS nebo 100h UltraTrac nebo 16dnů v režimu smart hodinek
Displej - rozlišení, ŠxV240 x 240 pix.
Displej - typbarevný chroma TFT, transflektivní, negativní mód
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.1,2"
Dotykový displejNe
Hmotnost85 g
KompasAno, elektronický ze signálu GPS/Glonass
Odolnost proti vibracímAno (6G)
Provozní teplota-20°C až +60°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH47 x 47 x 15,5 mm
VoděodolnostAno 10 ATM (plavání, šnorchlování)
Vysocecitlivý přijímač GLONASSAno
Vysocecitlivý přijímač GPSAno
Šířka řemínku22mm QuickFit™

Mapy a paměti

BasemapaNe
Další mapy v dodávceNe
Historie aktivitAno
Mapy předinstalovanéSlepá mapa
Práce s rastrovou mapouNe
Vestavěná paměťAno
Waypointy/oblíbené/pozice1000

Vlastnosti produktu

Alarm na neaktivituAno, graficky
Auto Lap® (aut. začátek nového kola):Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu)Ano; více módů nastavení
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.)Ano
Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu)Ne
Čas strávený v zónách orovnání dostupných snímačů tepu: Ano
Časové funkceČas 12/24h, kalendář, budík, minutka, stopky a východ/západ slunce
Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™)Ano
Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.)Ano
Odhad doby regeneraceAno pouze s hrudním pásem
Odhad spálených kaloriíAno
Osobní rekordyAno
Profily aktivitAno
" data-original-title="SMART">SMART 
" data-original-title="notifikace">notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Trénink intervalovýAno
Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie)Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink)Ano
Tréninkový efektAno
UltraTracAno
Upravitelná datová pole Ano
Vibrační upozorněníAno
" data-original-title="virtual partner">virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
" data-original-title="Virtual Racer">Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze 
" data-original-title="SMART">SMARTfonu): Ano, volitelně*

Uživatelské použití

Běh v terénuAno
CyklistikaAno; více módů nastavení
Multisport - triatlonAno
Sjezdové lyžováníAno
SkialpinismusAno
TuristikaAno

Běžecké funkce

Dynamika běhu - Running DynamicsAno volitelně
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budověAno
MetronomAno
Odhad 
" data-original-title="VO2 max">VO2 max (z běhu): Ano pouze s hrudním pásem
Odhad výkonosti přímo při aktivitě - (pouze s 
" data-original-title="HR RUN">HR RUN, TRI): Ano
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink)Ano
Virtual Pacer™ (závod proti tempu)Ano

Cyklistické funkce

SegmentyAno

Plavecké funkce

Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep)Ano
Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tepAno
Plavecké způsoby - rozpoznáníAno
Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby)Ano

Navigační funkce

Track log - Záznam trasy/AktivityAno
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase)Ano
Trasové bodyAno
Trasy (naplánované/počet)30
Zadej směr a jdiAno

Golfové funkce

AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky)Ano
Digitální skórkarta Ano
Měření délek ranAno
Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu)Ano
Měření vzdálenost k layups/doglegsAno
Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) Ano

Spojení/připojení/propojení

Automatická synchronizaceAno
Bezdrátové připojení ANT+Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®10
Bezdrátové připojení Wi-Fi®Ne
Přehledná mobilní aplikace na principu sociální sítě ve formě kalendáře, která slouží pro plánování, ukládání a sdílení vašich aktivit a výkonů. Odkaz na Garmin Connect" data-html="true" data-placement="top" data-trigger="hover" data-template="

 

" data-original-title="Garmin Connect">Garmin Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app)Ano
Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístrojeAno
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístrojeNe
PC propojeníUSB
Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.)Ano

Video

Kompatibilita s kamerami VIRB®Ano

Audio

Hlasové pokyny - (pouze ve spojení ze 
" data-original-title="SMART">SMARTfonem): Ne
Ovládání hudbyAno

Dodatečné funkce

Alarm čas/vzdálenost/tempoAno
Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze 
" data-original-title="SMART">SMARTfonu): Ano
Alarm na nastavené spálené množství kaloriíAno
Alarm na zónu Porovnání dostupných snímačů tepu: Ano

Snímače

Kompatibilita s ANT+® snímači (např.srdečního tepu">srdečního tepu HR, kadence, teploty atd.)Ano
Kompatibilita s elektronickým řazením Shimano Di2Ne
Kompatibilita s produkty Varia™Ano
Počítadlo vyšlých pater i změn nadm. výšky při chuzi o každé 3m nahoruAno
Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod)Ano, volitelně
Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný)Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
Snímač kadence otáček pedálůAno volitelně
Snímač rychlostiAno volitelně
Snímač švihu TruSwing™Ano, volitelně
Snímač srdeční frekvenceAno, volitelně (čidlo není součástí dodávky)
Snímač teploty externí - tempe™Ano volitelně
Snímač teploty integrovanýAno
Snímač výkonu wattmetr Vector™Ano, volitelně*

17 239 Kč

Největší z nové řady všestranných multisportovních GPS hodinek, s topografickými mapami, s ještě snadněji vyměnitelnými řemínky a celou řadou nových nebo vylepšených funkcí.  mapové funkce a předehraná TOPO mapa Evropy integrovaný optický snímač 

20 689 Kč

Nová vylepšená řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.

 

 • integrovaný optický snímač srdečního tepu
 • mapové a navigační funkce, topo mapa celé Evropy
 • přehrávání hudby s možností uložení až 500 skladeb
 • bezkontaktní platby Garmin Pay
 • barevný, skvěle čitelný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením
 • příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
 • možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth
 • monitorování denní aktivity, srdečního tepu, hladiny stresu a kvality spánku
 • notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
 • možnost personalizace vzhledů a doplňků prostřednictvím Connect IQ
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
 • STRAVA Live segmenty
 • LiveTrack a GroupTrack pro online sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
 • vodotěsné provedení do 10 ATM

CO JE NOVÉHO
Řada fenix5 Plus přináší nově podporu zobrazení topografických map u všech modelů hodinek, tedy ne jen u největších fenix5X, ale i u středně velkých fenix5 a nejmenším fenix5S. Společně s tím přichází i možnost routování tras s výběrem nejvhodnější trasy na základě trendů popularity a typu aktivity (např. pro běh, cyklistiku či pěší turistiku), vytváření okružních tras dle zvolené délky okruhu, či vyhledávání bodů zájmu v nejbližším okolí. Hodinky jsou dodávány s mapou TopoActive s pokrytím celé Evropy.
Další změnou nové řady fenix5 Plus oproti předchozím modelům je přehrávání hudebních souborů nahraných přímo do vnitřní paměti hodinek (až 500 skladeb) a jejich poslech přes bezdrátová Bluetooth sluchátka (nejsou součástí a je nutné je pořídit zlášť).
Dále pak je to podpora chystaných bezkontaktních plateb Garmin Pay, kdy bude možné na platebních terminálech zaplatit přímo přiložením hodinek a nebude tak již nutné nosit platební kartu všude s sebou.
Přidán je také příjem signálu evropského satelitního systému GALILEO, který je tak vedle amerického GPS a ruského GLONASS další možností pro zpřesnění polohy v místech, kde signál některého z nich nemusí být dobře dostupný.
U největšího modelu fenix5X Plus je vůbec poprvé přidán do výbavy také senzor pro měření míry okysličení krve, takzvaný pulsní oxymetr - Pulse Ox sensor.

20 689 Kč

Nová vylepšená řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.


 • integrovaný optický snímač srdečního tepu, hladiny stresu a kvality spánku
 • notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
 • možnost personalizace vzhledů a doplňků prostřednictvím Connect IQ
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
 • STRAVA Live segmenty
 • LiveTrack a GroupTrack pro online sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
 • vodotěsné provedení do 10 ATM

 


CO JE NOVÉHO
Řada fenix5 Plus přináší nově podporu zobrazení topografických map u všech modelů hodinek, tedy ne jen u největších fenix5X, ale i u středně velkých fenix5 a nejmenším fenix5S. Společně s tím přichází i možnost routování tras s výběrem nejvhodnější trasy na základě trendů popularity a typu aktivity (např. pro běh, cyklistiku či pěší turistiku), vytváření okružních tras dle zvolené délky okruhu, či vyhledávání bodů zájmu v nejbližším okolí. Hodinky jsou dodávány s mapou TopoActive s pokrytím celé Evropy.
Další změnou nové řady fenix5 Plus oproti předchozím modelům je přehrávání hudebních souborů nahraných přímo do vnitřní paměti hodinek (až 500 skladeb) a jejich poslech přes bezdrátová Bluetooth sluchátka (nejsou součástí a je nutné je pořídit zlášť).
Dále pak je to podpora chystaných bezkontaktních plateb Garmin Pay, kdy bude možné na platebních terminálech zaplatit přímo přiložením hodinek a nebude tak již nutné nosit platební kartu všude s sebou.
Přidán je také příjem signálu evropského satelitního systému GALILEO, který je tak vedle amerického GPS a ruského GLONASS další možností pro zpřesnění polohy v místech, kde signál některého z nich nemusí být dobře dostupný.
U největšího modelu fenix5X Plus je vůbec poprvé přidán do výbavy také senzor pro měření míry okysličení krve, takzvaný pulsní oxymetr - Pulse Ox sensor.


SPORTOVNÍ PROFILY
Ač jsou hodinky fenix nejvšestrannější s celé nabídky chytrých hodinek Garmin, se skvělým designem s použitím prémiových materiálů a se snadno a rychle vyměnitelnými řemínky, vhodné pro každodenní běžné nošení k jakékoliv příležitosti, pořád jsou zejména špičkovým sporttestrem.
Nabízejí nespočet profilů pro celou řadu sportovních aktivit: jde zejména o běh, cyklistiku, plavání, golf, lyžování a snowboarding, triatlon, chůzi a turistiku, lezení, veslování, fitness a silový trénink atd. Profil je možné si vytvořit i svůj vlastní a pro každý si nastavit vlastní datová pole s preferovanými údaji. Ke každé aktivitě si lze nastavit alarmy (na srdeční tep, vzdálenost, tempo/rychlost atd.) délky okruhů, vytvářet a stahovat tréninky (včetně intervalových) a cíle. Po uložení se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do tréninkového denníku Garmin Connect. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím bluetooth do mobilního telefonu v případě mobilní aplikace, či do počítače prostřednictvím WiFi nebo manuálně připojením k USB. Po uložení aktivity jsou k dispozici data s komplexním vyhodnocením tréninku včetně doporučené doby regenerace, tréninkového efektu a v aplikaci také přehledných grafů.


KONEKTIVITA A PROPOJITELNOST S JINÝMI ZAŘÍZENÍMI
Jak již bylo řečeno, hodinky lze připojit k počítači pomocí USB či bezdrátově prostřednictvím WiFi, s mobilními zařízeními pak lze hodinky propojit pomocí bezdrátového Bluetooth připojení. Spárování s mobilním telefonem umožní hodinkám zobrazovat notifikace na příchozí volání a SMS zprávy (lze i poslat odpověď přednastavenou zprávou) a také zobrazovat další dodatečná data, jako např. informace o počasí.

K hodinkám lze bezdrátově připojit další externí čidla, jako jsou snímače srdečního tepu s hrudními pásy, snímače s měřením běžecké dynamiky, snímače rychlosti, kadence a výkonu pro kola, teplotní čidla apod.

Propojitelnost je možná i s dalšími zařízeními garmin, jako třeba inReach mini, cyklistické radary Varia nebo akční kamery VIRB, které je možné pomocí hodinek dálkově ovládat.

BEZKONTAKTNÍ PLATBY
platby
Hodinky fenix5X Plus nabízí podporu bezkontaktních plateb Garmin Pay. V České republice zatím probíhá testování ve zkušebním provozu a dostupnost této služby by měla být k dispozici v průběhu řádově několika týdnů až měsíců, zpočátku jen u některých bank, ale postupně se jistě budou přidávat další. Služba Garmin Pay počítá s podporou nejrozšířenějších platebních karet typu VISA nebo MasterCard. Svoji existující kartu bude možné pomocí služby Garmin Pay spárovat s hodinkami a v obchodě platit přímo ze zápěstí ruky.

24 714 Kč

Chytré jachtařské GPS hodinky vycházející z konceptu multisportovních hodinek fénix5.

Obsah balení

 • hodinky Quatix 5 Sapphire s kovovým a náhradním modrým silikonovým řemínkem
 • napájecí a datový USB kabel
 • návod k použití

Garmin Quatix5 jsou chytré GPS hodinky speciálně vytvořené pro vodní/námořní aktivity. Umožňují spárování s kompatibilními Garmin námořními plotery či s ovládáním kormidla a autopilota GHC 20, které tak můžete hodinkami dálkově ovládat. V hodinkách lze ukládat waypointy a ty následně automaticky při synchronizaci bezdrátově přenášet do připojeného plotteru, taktéž např. navigování zpět na poslední uloženou pozici po aktivaci volby "muž přes palubu", dále streamování dat z palubního systému jako rychlost, hloubka, teplota, vítr atd. Při spárování s mobilním telefonem vám hodinky poskytnou relevantní data s informacemi o přílivu a odlivu pro vaši aktuální zeměpisnou polohu (7 dnů k dispozici i offline). Mezi další užitečné funkce patří např. alarm na utrženou kotvu, kdy hodinky majitele upozorní při driftování lodi. Pro závodníky mohou být zajímavé funkce virtuální startovní linie, vzdálenost ke startovní linii, odpočet startu závodu apod. Na své si přijdou i sportovní rybáři, kteří mohou zaznamenat a sledovat informace o čase a svých úlovcích. Vyznavače veslování či pádlování budou zase zajímat záznamy o počtu a kadenci záběrů či vzdálenosti na jeden záběr pro vyhodnocení efektivity.
Pomocí implementované aplikace FUSION-Link Lite je možno hodinkami ovládat hudbu v palubním audio systému podporujícím bezdrátovou ANT komunikaci (StereoActive, RA70, BB100).

Jelikož Qautix5 staví na osvědčeném a funkčním konceptu hodinek fénix5, jsou i tyto vybaveny stejnými užitečnými funkcemi a technologiemi. Samozřejmostí je tak optický snímač pro celodenní měření srdečního tepu, kompas, barometr, výškoměr či akcelerometr, měření denní aktivity, multisportovní profily aktivit (vedle vodních aktivit též běh, cyklistika, turistika, golf apod.) včetně pokročilých tréninkových funkcí. Hodinky je možné spárovat s externími čidly, jako hrudní pásy s měřením srdečního tepu a běžecké dynamiky, čidlami rychlosti a kadence na kolo, externím teplotním čidlem atd. Dále lze hodinkami např. ovládat akční kamery VIRB. Standardem jsou též notifikace z mobilního telefonu (SMS zprávy a příchozí volání). 


Výdrž baterie je až 24 hodin se zapnutou GPS, 100 hodin v režimu UltraTrac a až 16 dnů v režimu chytrých hodinek.
Velikostně Qautix5 vychází z prostřední velikosti hodinek fenix5 a tomu také odpovídá velikost řemínků s šířkou 22mm a systémem rychlé výměny Jednoduše výměnné řemínky , jenž změní vaše hodinky během několika vteřin ze sportovních sporttestrů na společenské hodinky k formálnímu oblečení.

Hodinky Quatix5 se dodávají ve dvou variantách: Quatix5 Optic a Quatix5 Sapphire Optic. Safírová verze má sklíčko odolnější proti poškrábání, jsou navíc vybaveny WiFi komunikací a ve výbavě mají navíc kovový řemínek.

 

Parametry produktu

AkcelerometrAno
AnténaEXO- je součástí kovové lunety kolem displeje
Barometrický výškoměr/barometrAno
Baterie - typdobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž24h trénink/GPS nebo 100h UltraTrac nebo 16dnů v režimu smart hodinek
Displej - rozlišení, ŠxV240 x 240 pix.
Displej - typbarevný chroma TFT, transflektivní, negativní mód
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.průměr 1,2"
Dotykový displejNe
Hmotnost87 g
KompasAno, elektronický ze signálu GPS/Glonass
Odolnost proti vibracímAno (6G)
Provozní teplota-20°C až +60°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH47 x 47 x 15,5 mm
VoděodolnostAno 10 ATM (plavání, šnorchlování)
Vysocecitlivý přijímač GLONASSAno
Vysocecitlivý přijímač GPSAno
Šířka řemínku22mm QuickFit™

Mapy a paměti

BasemapaNe
Další mapy v dodávceNe
Historie aktivitAno
Mapy předinstalovanéSlepá mapa
Práce s rastrovou mapouNe
Vestavěná paměťAno
Waypointy/oblíbené/pozice1000

Vlastnosti produktu

Alarm na neaktivituAno, graficky
Auto Lap® (aut. začátek nového kola):Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu)Ano; více módů nastavení
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.)Ano
Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu)Ne
Čas strávený v zónách Porovnání dostupných snímačů tepu: Ano
Časové funkceČas 12/24h, kalendář, budík, minutka, stopky a východ/západ slunce
Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™)Ano
Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.)Ano
Odhad doby regeneraceAno pouze s hrudním pásem
Odhad spálených kaloriíAno
Osobní rekordyAno
Profily aktivitAno
notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Trénink intervalovýAno
Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie)Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink)Ano
Tréninkový efektAno
UltraTracAno
Upravitelná datová pole Ano
Vibrační upozorněníAno

Uživatelské použití

Běh v terénuAno
CyklistikaAno; více módů nastavení
Multisport - triatlonAno
Sjezdové lyžováníAno
SkialpinismusAno
TuristikaAno

Běžecké funkce

Dynamika běhu - Running DynamicsAno volitelně
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budověAno
MetronomAno
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink)Ano

Cyklistické funkce

SegmentyAno

Plavecké funkce

Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tep)Ano
Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, volitelně tepAno
Plavecké způsoby - rozpoznáníAno
Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby)Ano

Navigační funkce

Track log - Záznam trasy/AktivityAno
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase)Ano
Trasové bodyAno
Trasy (naplánované/počet)30
Zadej směr a jdiAno

Golfové funkce

AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky)Ano
Digitální skórkarta Ano
Měření délek ranAno
Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu)Ano
Měření vzdálenost k layups/doglegsAno
Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) Ano

Spojení/připojení/propojení

Automatická synchronizaceAno
" data-original-title="bezdrátové propojení mezi navigacemi">bezdrátové propojení mezi navigacemi: Ano
Bezdrátové připojení ANT+Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth®10
Bezdrátové připojení Wi-Fi®Ano
Garmin Connect IQ™ (kompatibilita s PC, MAC, mobile app)Ano
Možnost dálkově ovládat jiné zařízení/přístrojeAno
Možnost dálkově ovládat z jiného zařízení/přístrojeNe
PC propojeníUSB
Strava Live Suffer Score (segmenty, tep. zóny atd.)Ano

Video

Kompatibilita s kamerami VIRB®Ano

Dodatečné funkce

Alarm čas/vzdálenost/tempoAno
Alarm na bouři (přes Bluethooth® ze 
" data-original-title="SMART">SMARTfonu): Ano
Alarm na nastavené spálené množství kaloriíAno
Kompatibilita s elektronickým řazením Shimano Di2Ne
Kompatibilita s produkty Varia™Ano
Počítadlo vyšlých pater i změn nadm. výšky při chuzi o každé 3m nahoruAno
Snímač kadence běhu/chůze (externí např.:Foot Pod)Ano, volitelně
Snímač kadence běhu/chůze (vestavěný)Ano + nastavitelný cíl + automatické navyšování cíle
Snímač kadence otáček pedálůAno volitelně
Snímač rychlostiAno volitelně
Snímač švihu TruSwing™Ano, volitelně
Snímač srdeční frekvenceAno, volitelně (čidlo není součástí dodávky)
Snímač teploty externí - tempe™Ano volitelně
Snímač teploty integrovanýAno
Snímač výkonu wattmetr Vector™Ano, volitelně*

25 289 Kč

Nová vylepšená řada všestranných multisportovních hodinek fenix s topografickými mapami, bezkontaktními platbami a přehráváním hudby.
Balení včetně hrudního pásu se snímačem tepu HRM TRI.

 

 • integrovaný optický snímač srdečního tepu
 • mapové a navigační funkce, topo mapa celé Evropy
 • přehrávání hudby s možností uložení až 500 skladeb
 • bezkontaktní platby Garmin Pay
 • barevný, skvěle čitelný a zároveň úsporný Chroma displej s vysokým rozlišením
 • příjem signálu satelitních systémů GPS, GLONASS a GALILEO
 • 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškoměr, akcelerometr, teploměr
 • možnost připojení externích senzorů přes ANT+ nebo Bluetooth
 • monitorování denní aktivity, notifikace z mobilního telefonu (příchozí volání a SMS)
 • možnost personalizace vzhledů a doplňků prostřednictvím Connect IQ
 • QuickFit™ řemínky pro rychlou a snadnou výměnu bez použití jakýchkoliv nástrojů
 • STRAVA Live segmenty
 • LiveTrack a GroupTrack pro online sledování pozice jednotlivce či celé skupiny v reálném čase
 • vodotěsné provedení do 10 ATM

 

Obsah balení

 • hodinky fenix5S Plus
 • nabíjecí/datový kabel
 • hrudní pás se snímačem tepu HRM TRI
 • manuál

25 289 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2842 e-shop systém banan.cz