Reklamní strojní vyšívání

Reklamní strojní vyšívání

 

Strojové vyšívání je nejprestižnější technologií používanou pro aplikace textů, log a různých motivů na textilní výrobky. Výšivky vynikají plastickým vzhledem, stálobarevností a vysokou životností, jsou reprezentativní dekorací textilu.

Převážně vyšíváme na bavlněné a směsové materiály – výšivku lze použít i tam, kde není možné provést technologii tisku ( tj. pleteniny, froté, fleece … ) 

Vyšíváme na trika, mikiny, bundy, vesty, košile, čepice, pracovní oděvy, osušky, ručníky, ubrusy, atd. V případě zájmu vyhotovíme i nášivky, které můžeme též našít na Vaše oděvy ( viz Zakázková výroba ). 

Vyšívací programy zhotovujeme v našem grafickém studiu. Též umožňujeme pouze výrobu vyšívacího programu na zakázku – bez následných výšivek v naší dílně. 

KATALOG REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ:

Jsme připraveni Vám pomoci s propagací Vaši firmy ve všech oblastech marketingu. Připravili jsem pro Vás širou nabídku propagačních materiálů, které jsou připraveny na instalaci Vašeho loga a pod. 


V případě zájmu o strojní vyšívání, nebo dotazu nás můžete kontaktovat na email: vyroba(at)rusinak.czAdvertising, machine embroidery 
Reservations are possible since the 20 pcs.

Price depends on the complexity of embroidery and material used.
For further information, write to info(at)marine4u.cz.

kod :

Cena s DPH: 0 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
AM/FM Anténa RA128
1 734 Kč
COLREG 1972
391 Kč
zboží v e-shopu: 2842 e-shop systém banan.cz