Palubní přístroje

výrobce     cena    

Dvě rovnoběžná pravítka vyrobená z průhlédného plastu a hliníku. Délka 46 cm.

1 997 Kč

Pájecí plynová sada SUPER-PRO 25-125W, 580°C max. páječka, hroty na pájení (různé veliksti) hrot na řezání lan teplem - pro jachtaře velmi užitečná funkce, houbička v plastovém pouzdře.

2 010 Kč

Motohodiny VDO. Otvor pro montáž 52mm. Vnější průměr 62,5mm. Motohodiny funguji pouze se zapnutým motorem. Ilustrační fotka.

2 023 Kč

Motohodiny VDO. Otvor pro montáž 52mm. Vnější průměr 62,5mm. Motohodiny funguji pouze se zapnutým motorem.

2 023 Kč

Radarový odražeč v plastové trubce určený pro motorové lodě s větší odraznou plochou.

2 133 Kč


Popis
Aktivní HF anténa pro SSB přijímače HF3/P a HF3/W.
Specifikace
Umožňuje přímé připojení k HF3 přijímači. Frekvenčné rozsah 30kHz - 30 MHz. Odběr 20 mA/12V, celková výška 420 mm, příslušenství je 7m koax. kabelu.

2 251 Kč

Univerzální měřič motohodin pro dieselové a benzínové motory. Ochrana IP67.

2 339 Kč

Propojovací kabel s konektory

2 424 Kč

- NA DISPLEJI ZOBRAZUJE OTÁČKOMĚR, TACHOMETR, STAV PALIVA NEBO TEPLOTY - AŽ 50 MEZIČASŮ - PŘÍSTROJ JE MOŽNO NAPÁJET SE ZABUDOVANOU CR2032 BATERIÍ, TAK I BATERIÍ Z MOTORU 12V - NASTAVITELNÝ ROZSAH OTÁČEK DO 10 000 OT/MIN NEBO DO 20 000 OT/M - INDIK

2 572 Kč

Odolný, snadno čitelný a spolehlivý kompas. Výška 130 mm, průměr 92 mm. Noční 12 V světlo. Černé barvy.

2 737 Kč

Ideální pro malé lodě, protože se dá nainstalovat do jakéhokoliv úhlu, díky svému magnetickému odolnému držáku. Vyroben z voděodolného, plovoucího plastu.

2 790 Kč

Vodotěsný dalekohled se vnitřním kompasem, který Vám usnadní navigaci.

2 990 Kč


Popis

Opakovač vyžaduje už existující systém hloubkoměru Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Pokud hledáte pro svoji loď palubní přístroje využívající nejnovější technologie, nehledejte dále. Vynikající řada přístrojů Clipper představuje špičkovou techniku zabudovanou do průmyslově normalizované velikosti přístroje 110 mm. Jednoduchost obsluhy a dobře čitelná kvalita displeje byly hlavními úkoly při tvorbě designu této řady přístrojů. Všechny přístroje řady Clipper mají obří číslice displeje a několikaúrovňové podsvícení. Podobně jako všechny ostatní námi nabízené přístroje, mají vynikající užitnou hodnotu.
Specifikace
Displej hloubkoměru má 40 mm vysoké číslice a zobrazuje hloubku pod sondou / pod kýlem / alarm velké hloubky a mělčiny (vizuálně a zvukově). Hodnoty lze zobrazovat v metrech nebo ve stopách. Inteligentní řízení zisku + ruční nastavení zobrazovaného rozsahu, indikace sklonu dna, vysoký výkon, všechna nastavení jsou uložena v paměti, dodávano s krytkou proti povětrnostným vlivům, spotřeba vysílače 20 mA + 25 mA pro podsvícení displeje (max.).

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 059 Kč

Kompas se dá použít buď v držáku, či se dá vyjmout a používat ho v ruce. Plave na vodě a má LED podsvícení. Dá se otočit až o 30° do káždého směru (v držáku).

3 150 Kč

Výrobek nabízí všechny vlastnosti tradičních přístrojů s výhodou, že je přenosný. Přístroj je vodotěsný a nabízí následující měření:


* teplota vody v C nebo F

* detekce ryb v okolí 0,5 až 73m

* detaily o dne

* monitor baterie

3 355 Kč

Oddělený gyro indukční snímač elektronického kompasu. Lze zakoupit samostatně jako náhradní díl. Přesnost snímače +/- 1 stupeň, nastavitelné tlumení.

3 388 Kč

Clipper Easylog zobrazuje rychlost a vzdálenost na výborně viditelném LCD displeji. Využívá RMC větu z jakékoliv GPS či mapového plotru s NMEA výstupem. Easylog může být případně využit i jako opakovač z existujícího NMEA logu kde využívá věty VHW a VLW. Technické specifikace: 40 mm velké znaky rychlost v uzlech s přesností na 0,1 uzlu Denní vzdálenost s přesností na 0,1 míle 20 stupňů podsvícení Dotekové ovládání Spotřeba 1,5mA při napětí 12V (10mA s podsvícením) Balení obsahuje 10-ti metrový kabel a ochranný kryt

3 490 Kč

Clipper Log Repeater opakuje všechna data z hlavní jednotky.
Opakovač vyžaduje už existující systém logu Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Technické specifikace
40mm vysokými číslicemi
7 úroveň podsvětlení displeje
Kompletní s 10 m kabelem, "O" kroužek a víko
Spotřeba 10mA + 25mA pro podsvícení displeje

3 490 Kč

To se připojuje přímo do hlavního větru jednotky. Stejně jako opakující se rychlost větru to ukazuje směr větru ve vysokém rozlišení při plavbě v blízkosti - nebo běží s větrem. Kompletní s 5M kabelem.
Technické specifikace
Spotřeba 10 mA + (25 mA pro prosvětlení displeje max)
7 úrovní podsvícení displeje
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 5 m kabelem, "O" kroužek a počasí víko

3 490 Kč

Opakovač vyžaduje už existující systém Wind Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Clipper Wind Opakovač má nastavitelné uživatelem ukazatel styl a volitelné rychlosti větru měřítko hlavní jednotce.
Technické specifikace
Spotřeba 10 mA + (25 mA pro prosvětlení displeje max)
7 úrovní podsvícení displeje
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 10 m kabelem, "O" kroužek a počasí víko
NMEA 0183 vstup - věta MWV

3 490 Kč

Opakovač vyžaduje už existující systém kompasu Clipper se sondou - opakovač data existujícího displeje pouze zobrazí na displeji opakovače.
Clipper Kompas Opakovač má všechny funkce hlavní jednotky a nezávislé vypnutí alarmu .
Technické specifikace
nastavitelné svítivost
Rozlišení displeje 1 stupeň
Velikost displeje 110 x 110 mm případ
Hloubka za panelem 30mm
Kompletní s 5 m kabelem, "O" kroužek a víko

3 490 Kč

GPS 72 je nízkonákladové řešení pro lodní nebo pozemní navigaci, které poskytuje pozici s přesností 3m. Toto voděodolné a nepotopitelné zařízení má velkou monochromatickou obrazovku s rozlišením 120 x 160 pixlů.

3 570 Kč


Popis

Mnoho lodí využívá jako zdroj energie tekutý plyn „Liquified petroleum gas (LPG)”. Pokud jej na lodi používáme, měli bychom být velice opatrní. Ve své plynné fázi je totiž lehčí než vzduch a udržuje se tedy vždy v nejspodnějších místech uzavřených prostor. Jakýkoliv únik plynu způsobí jeho hromadění u dna lodě bez možnosti úniku a vzniká možnost exploze. Gas monitor sleduje okolí na obsah LPG a varuje pokud jeho hladina překročí 10% nejnižšího výbušného limitu (LEL). Máme tak postačující varování odvětrat prostor ještě před vznikem velmi nebezpečné události. Systém se skládá z monitorovací jednotky montované v kabině a sensoru. Jednotka zabezpečuje vizuální a zvukovou výstrahu pokud sensor zaregistruje hladinu LEL na 10%. Také informuje o případných poruchách jednotky jako je např. poškození kabelu atp. K jednotce je možné připojit spouštěné externí zařízení. Sensor je dodávaný s 5m kabelem a má tlačítko pro test systému. Samotný sensor lze v případě kontaminace jednoduše vyměnit za nový náhradní díl, který si u nás můžete také zakoupit.
Specifikace

Napájecí napětí 9-15V. Nízká spotřeba (typicky 30mA). Systém chybového hlášení informuje posádku o možné poruše systému. Průběžné výkonné monitorování. Levný výměnný katalytický sensor. Výstup pro pohon pomocných externích zařízení. Rozměry - šířka 134mm x výška 70mm x hloubka 28mm LED dioda průběžně informuje o stavu jednotky. Dvoutónový zvukový alarm se aktivuje při dosažení dolní 10% hranice výbušného limitu.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 636 Kč

Ideální pro malé lodě, protože se dá nainstalovat do jakéhokoliv úhlu, díky svému magnetickému odolnému držáku. Vyroben z voděodolného, plovoucího plastu. Zabudované noční podsvícení.

3 637 Kč

EX-1 zobrazuje výstupní teplotu v mokrých výfukových systémech a včas upozorňuje na možné problémy. V přístroji se naprogramuje teplotní hranice, při jejímž překročení se spustí zvuková signalizace. Technické specifikace: Kompaktní rozměry: 125 x 62 x 23mm LCD displejem s vysokým kontrastem Napájení 8-15 V, nízká spotřeba Součástí balení je sensor a 5-ti metrový kabel.

3 745 Kč

Nový kompaktní monitor akumulátorů. Minimální rozměry, pouhých 124x62x23mm. Je navržen speciálně pro použití v místech, kde je rozměr zásadním faktorem výběru. Nyní už i karavany, malé lodičky, mobilní domy, všude kde je nedostatek prostoru, mohou také využívat výhody tohoto přístroje. Přístroj BM-1C je navržen pro monitorování 12V olověných bateriových systémů s kapacitou až 600Ah. Je dodávaný v kompletu s přesným 100A bočníkem a připravenou kabeláží umožňující velmi jednoduché zapojení. Jednotka neustále monitoruje napětí, proud (nabíjecí nebo vybíjecí), počet Ah (nabitých nebo vybitých), stav baterie a čas potřebný na nabití nebo vybití baterie. Tyto informace více zefektivní využití baterií, vedou k prodloužení jejich životnosti a omezují riziko výpadku. Vizuální alarm min. hodnoty napětí, jednoduchá obsluha, zobrazení V/A/Stav nabití, Ah nebo provozní čas. Specifikace Spotřeba pouhých 1.5mA!

3 792 Kč

Starší verze NASA Stingray hloubkoměru, který je ještě na některých lodích žádaný, aby odpovídal dobovému vzhledu. The NASA Stingray Echo Sounders come in a slimline case with an easy to read extra bright LED display on a 4 inch dial. They both have a dual audible alarms for shallow and deep water which can be set to give two ranges either 1-25 metres or 1-100 metres, and are simplicity itself to operate. They come complete with transducer and stirrup mounting bracket and only require connection to the ships 12v power supply. How They Work Very simply, they make a noise and measure the echo. Knowing that sound travels at 144 metres a second through water allows us to calculate the depth by measuring the interval between the sound being made and the echo being heard. The NASA Stingray Echo Sounders have a transducer with a high quality Lead Zirconate Titanate Piezodisc crystal which creates ultrasonic "sound" pulses at a frequency of 150kHz (imperceptible to the human ear). These pulses pass through the water and bounce back off the bottom. The returning echo pulse is then sensed by the transducer crystal. On these rotary flashing LED type sounders, a pulse is generated as the lED flashes at the 12 "o" clock position. The rotor arm is calibrated to run at a speed whereby when it flashes on receiving the returned pulse this flash will be in the correct position on the dial to indicate the correct depth.

3 933 Kč


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Nejprodávanějším lodním přístrojem na světě je zatím pořád hloubkoměr. V hloubkoměru Target najdete všechny potřebné funkce, které nabízí až mnohem dražší přístroje, včetně ofsetu od kýlu, alarm mělčiny a velké hloubky a rozsah 1 - 100m.
Specifikace

Přístroj má kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, obsahuje standardní snímač hloubky s rozsahem 0,8 až 100m, alarm velké hloubky nebo mělčiny, nastavitelný ofset od kýlu, nastavitelný profil zesílení, velký displej, podsvícení pro noční provoz, snadná obsluha, spotřeba 12mA + 10mA pro podsvícení displeje.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 991 Kč


Popis

Všechny přístroje řady Target jsou dodávány se senzory a potřebnými doplňky. Jsou navrženy pro napájení 12V, ale díky velmi malé spotřebě není důvod proč by nefungovaly i při provozu ze suchých článků. Poskytují čitelné zobrazení údajů jak na plachetnicích, tak na motorových lodích. Podobně jako ostatní námi dodávané přístroje i řada přístrojů Target má jednoduchou obsluhu a spolehlivě čitelné hodnoty rychlosti v uzlech, ujeté vzdálenosti do 999 nám. mil a celkovou ujetou vzdálenost do 999 nám. mil.

Rozsah rychlosti je 0 - 30 uzlů s rozlišením 0,1 uzle. Denní ujetá vzdálenost (lze vynulovat), celková ujetá vzdálenost do 999nm (v paměti přístroje), Velký čitelný displej, podsvícení pro noční provoz, osvědčený lopatkový snímač, spotřeba 10mA + 10mA pro podsvícení displeje, kompaktní rozměry 132 x 98 x 30mm, snadná obsluha, 3 tlačítka, 3 funkce, snadno kalibrovatelné.

Více informací k přístroji ( manuál zapojení)

3 991 Kč

Přístroj FishFinder 90 představuje základní model v řadě sonarů FishFinder, který je určen pro rekreační a sportovní rybáře. Přístroj nabízí kvalitní technologii a řadu funkcí za velmi přijatelnou cenu. FishFinder 90 pracuje s černobílým displejem s rozlišením 64x128 pixelů a jednofrekvenční sondou na kmitočtu 200 kHz. Přístroj, stejně jako celá řada FishFinder, pro rok 2007 nabízí ovladání v českém jazyce.

Ještě pro zajímavost uveďme upevňovací a napájecí kit, který je doplňkovým příslušenstvím a vypadá jako přenosný kufřík. Umožňuje použiívat sonar jako mobilní zařízení s nezávislým napájením (8 baterií "D-cell"), které lze využívat kdekoliv bez omezení (na více plavidlech). Moblilitu systému ocení především rekreační rybáři. Součástí kufřiku je rovněž přísavkový držák sondy (adaptér) a montážní sada.


Použité technologie ve FishFinder 90:

• Ultrascroll: velmi rychlé překreslování displeje, i při vyšších rychlostech plavidla lze neustále sledovat aktuální situaci pod hladinou.

• See-thru: velmi jemná detekce plovoucích objektů a objektů na dně, určovaní struktury dna.

• Fish Symbol ID: detekce a zobrazení plovoucích objektů pomocí symbolů ryb ve třech velikostech.

• AutoGain: automatické nastavení citlivosti sondy, minimalizuje šum a zvýrazňuje plovoucí objekty ve vodě.

• Whiteline: zobrazení typu dna (tvrdý povrch nebo sedimenty).

• Fish Alarm: zvukový alarm detekce ryby přístrojem.

4 006 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2716 e-shop systém banan.cz