Palubní přístroje

výrobce     cena    

ST70 Plus je výkonný zobrazovací a rídicí systém přístrojů a autopilota pro motorové lodě a plachetnice s úhlopříčkou 6,5". ST70 Plus dokonale spolupracuje s navigačními systémy řady E a G. Displej ST70 Plus se přízpůsobí vašim potřebám s vysoce kvalitní grafikou a 17 šablon pro zobrazení. Kombinujte s klávesnicí Sail Keypad nebo Power Keypad a užijte si řízenou plavbu s kombinací s kterýmkoliv autopilotem řady X

39 728 Kč
Náš tip
Akce
Multifunkční displej Raymarine aSeries se zabudovaným systémem DownVision

Multifunkční displej Raymarine aSeries 9´ se zabudovaným systémem DownVision s WIFI standardem.

 

 

 

Klíčové vlastnosti displeje:

- úhlopříčka displeje: 9´ (možnost objednání i dalších velikostí úhlopříčky: 5,7´, 7´ a 12´)

- využívá intuitivní uživatelské rozhraní Raymarine LightHouse II

- technologie Super Bright LED - opticky propojený displej, který je čitelný i za slunečního světla

- zvolte aSeries s vestavěným digitálním sonarem nebo vestavěným snímačem CHIRP DownVision; možnost připojit síťové moduly CP100, CP300 a / nebo CP450C

- displeje a9 a a12 jsou vybaveny GPS s rychlostí 10 Hz s GLONASS, WAAS / EGNOS / MSAS

 

 

Raymarine-a9-1

Raymarine-a9-2

Raymarine-a9-3

Raymarine-a9-4

Raymarine-a9-5

Raymarine-a9-6

 

 

41 900 Kč

Humminbird Fishfinder 798cxi SI Combo - následovník modelu 797, vybavený technologií SI - Side Imaging a lepší obrazovkou.

Side Imaging - tento typ zobrazování se zpracovává z odrazu tří sonarových paprsků. Jedním je paprsek směřující dolů ke dnu, zbylé dva směřují do stran, pod úhlem 90° od dráhy lodi a na rozdíl od kónického paprsku směřujícího dolů ke dnu, jsou tyto paprsky velmi úzké horizontálně ( měřeno od začátku na konec ) a široké vertikálně, při pohledu shora dolů. Side Imaging dokonale vykreslí situaci pod vodou v reálném zobrazení - připomínající záběry kamery v noci - Night Shot. Tato technologie zobrazí např. potopené vraky, základy domů i tělo utopeného člověka, tzn. využítí tohoto způsobu zobrazování je velmi široké.

Metrický systém, ukazatel teploty ve stupních Celsia.

Uživatelské charakteristiky (přístroj disponuje mimo jiné těmito funkcemi) :
záznam na paměťovou kartu, záznam sonaru, přiblížení zobrazení, zobrazení dna, 3D zobrazení map, zobrazení velkých číselných údajů, zobr. širokého / úzkého signálu, možnost výběru zobrazení, možnost výběru zobr. hodnot, volba barev displeje, alarm teploty, zobr. "rybího oblouku", zmrazení obrazu, označení struktur na sonaru, identifikace ryb (Fish ID+), okamžitá sonarová echa (RTS), vylepšení sonarového obrazu, deník cesty, X-Press Menu.

Displej: 12,5 cm úhlopříčka 640V × 640H Color TFT, 256 barev 
Sonar: Side Imaging 455kHz / (2) 86˚ @ -10dB 180˚ celkové pokrytí
DualBeam PLUS 200kHz / 20° @ -10dB 83kHz / 60° @
Výstupní výkon: 4000 W (PtP) / 500 W (RMS)
Hloubkový dosah: 45m (SI), 450m 

Specifikace GPS: 50tikanálový přijímač GPS / Zobrazení tras / Zobrazení map / Přepočet rychlosti přes GPS / Humminbird UniMap
Volitelné specifikace: Navionics Gold/HotMaps / QuadraBeam PLUS
Rozšiřitelné příslušenství: AS WX 1 Přijímač zpráv o počasí ze satelitu / CannonLink / InterLink / WeatherSense / Bezdrátový sonar Smart Cast / HumminbirdPC / AS GRHA GPS přijímač s vysokou přesností určení polohy 

43 248 Kč

Raymarine i70 System Pack (Colour instrument & Wind, DST txducers). iTC-5, 3M backbone. T piece. power & 2 backbone terminators
 
The Raymarine i70 instrument display is packed full of powerful features but remains very
easy and slick to use. The large 4" LCD screen is a model of clarity for superb visibility at
distance and acute angles.
 
• 4" over-sized LCD display with 160º viewing angles
• 43mm digits in full screen mode
• Anti-reflective coating for improved visibility in bright sunlight
• New LightHouse user interface is simple and quick to use
• AIS repeater and display of AIS targets
• Data views include: Wind, Speed, Depth, Tridata, Engine (NMEA 2000), Environmental
(NMEA 2000), Fuel (NMEA 2000) and navigation
• Low power – typically 132mA/ 1.6W

Package includes:

-Colour instrument
-Wind and DST transducers
-iTC-5
-3M backbone
-T piece
-2 backbone terminators

43 437 Kč

Námořní radar GMR 18 HD je určen pro použití mapovými plottery GPSMAP. Modul rozšíří funkce samostatného mapového plotteru na kombinaci ploteru s radarem.

48 388 Kč

Multifuknční navigační displej s úhlopříčkou 8,4". Dobře viditelné i na slunci.C70 má vstupy pro modul GPS, radar, HD Digital sounder module, SIRIUS Satelitní rádio a předpověď počasí

50 083 Kč

HUMMINBIRD FISHFINDER 898cxi SI Combo

Side Imaging - tento typ zobrazování se zpracovává z odrazu tří sonarových paprsků. Jedním je paprsek směřující dolů ke dnu, zbylé dva směřují do stran, pod úhlem 90° od dráhy lodi a na rozdíl od kónického paprsku směřujícího dolů ke dnu, jsou tyto paprsky velmi úzké horizontálně ( měřeno od začátku na konec ) a široké vertikálně, při pohledu shora dolů. Side Imaging dokonale vykreslí situaci pod vodou v reálném zobrazení - připomínající záběry kamery v noci - Night Shot. Tato technologie zobrazí např. potopené vraky, základy domů i tělo utopeného člověka, tzn. využítí tohoto způsobu zobrazování je velmi široké.

Tento přístroj disponuje funkcemi SwitchFire Sonar a Down Imaging, při zakoupení speciální, 50kHz sondy se zvyšuje hloubkový dosah až na 900 m.

České menu, vyrobeno v USA!
Metrický systém, ukazatel teploty ve stupních Celsia

Hloubkový dosah: 45m (SI), 450m , 900m*
Paměť: Dual SD karty, aktualizovatelný software
Výstupní výkon: 8000 W (PtP) / 1000 W (RMS)
Hloubkový dosah: 45m (SI), 450m , 900m*
Paměť: Dual SD karty, aktualizovatelný software
Displej: 18 cm úhlopříčka, 480V × 800H 16:9 barevný TFT
Sonar: HD Side Imaging & Down Imaging 455kHz / (2) 86° @ -10dB 800kHz / (2) 55° @ -10dB 180° celkové pokrytí DualBeam PLUS 200kHz / 20° @ -10dB 83kHz / 60° @ -10dB
* se speciální dokoupitelnou 50 kHz sondou pro extrémní hloubky

GPS parametry - obsahuje50 kanálový GPS příjímač, GPS zobrazení tras, GPS zobrazení map, mapu Unimap, orientační body / plánované cesty - 3.000 / 50, ujeté trasy / počet bodů - 50 / 20.000, Humminbird Contour XD™.

Volitelné příslušenství - mapy Navionics Gold/HotMaps, Weather Sense (barometr), Wireless Sonar link, Cannon Link, InterLink, Humminbird PC, aktualizace software.

Uživatelské charakteristiky (přístroj disponuje mimo jiné těmito funkcemi) :
SwitchFire Sonar, záznam na paměťovou kartu, záznam sonaru, přiblížení zobrazení, zobrazení dna, 3D zobrazení map, zobrazení velkých číselných údajů, možnost výběru zobrazení, možnost výběru zobr. hodnot, volba barev displeje, tlačítka výběru zobrazení, graf teploty, alarm teploty, zobr. "rybího oblouku", zmrazení obrazu, označení struktur na sonaru, identifikace ryb (Fish ID+), okamžitá sonarová echa (RTS), vylepšení sonarového obrazu, deník cesty, X-Press Menu.

58 373 Kč

Přístroj GPSMAP 4008 zastupuje nový směr v námořních navigacích GPS. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním VGA displejem o úhlopříčce 21.3 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 4008 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. Oproti předchozím generacím GPSMAP chybí u řady 4008 české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 4008:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení -k mapovému plotteru GPSMAP 4008 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 4008 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

60 907 Kč

The Raymarine Instrument Package contains everything to display wind, boat speed and depth information, all displayed on the new Raymarine i50 and i60 Series displays.

Package Includes:

 • (3) Displays: (1) i50 Depth, (1) i50 Speed and (1) i60 Analog Wind
 • (1) P19 Transducer (M78713-PZ-A) and 45 feet of cable
 • (1) ST800-P120 Transducer (E26031) and 45 feet of cable
 • (1) Masthead Anemometer and 95 feet of cable
 • Note: No other SeaTalk ng cables are included
  • You will need to purchase the SeaTalk ng backbone cables (According to the length needed)

i50 Instrument Features:

 • Displays Depth and Speed System
  • System Includes (1) i50 Depth system
   • Includes P319 Transducer (M78713-PZ-A) and 45 feet of cable
  • System Includes (1) i50 Speed system
   • Includes ST800-P120 Transducer (E26031) and 45 feet of cable
 • The i50 instruments are designed to complex the all new Raymarine cSeries and eSeries multifunction displays
 • These stylish, dedicated-function instruments are the perfect solution for smaller power boats, yachts and rigid inflatables
 • Excellent viewing angles for both day and night conditions and simple, push-button controls make the i50 instruments extremely easy to see and use
 • They are also simple to install thanks to the front-mount design
 • Large numerals and digits
 • Red backlighting for improved visibility
 • SeaTalk and SeaTalk ng interfaces NMEA2000 (compatible) interface
 • Built-in transducer interface
 • 110mm x 115mm footprint identical to older Raymarine ST60+ instrumentation
 • Large controls for ease of use at sea Low power consumption
 • Multiple data source support eliminates potential data conflicts
 • Front mounted design for simple installation

Specifications:

 • Nominal Voltage: 12 Volt DC
 • Operating Voltage Range: 10 - 16 Volt DC
 • Power Consumption: Typically <1 Watt (display only) and 2.4 Watt maximum with transducer connected
 • Current Consumption: 45 to 65 mA (display only) and 200 mA maximum with transducer connected
 • Operating Temperature range: -20º C to +55º C
 • Storage Temperature: -30º C to +70º C
 • Relative Humidity: Up to 93%
 • Waterproofing Standard: IPX6
 • Connections: (2) SeaTalk ng and transducers
 • Conformance: Europe 2004/108/E

i60 Instrument Features:

 • Displays Analog Wind and Close-Hauled Wind
 • The i60 Wind system comes with the short arm masthead with 30 meters or about 95 feet of cable
 • The i60 instruments are designed to complement the all new Raymarine cSeries and eSeries multifunctional displays
 • Designed specifically for sailboaters, these stylish, dedicated-function instruments cover wind and close-hauled wind options in analogue and digital formats
 • Excellent viewing angles for both day and night conditions and simple, push-button controls make i60 instruments extremely easy to see and use
 • They are also simple to install thanks to the front-mount design
 • Large analogue dials
 • Red backlighting for improved visibility
 • SeaTalk and SeaTalk ng interfaces NMEA2000 (compatible) interface
 • Built-in transducer interface
 • 110 mm x 115 mm footprint identical to older Raymarine ST60+ instrumentation
 • Large controls for ease of use at sea
 • Low power consumption
 • Multiple data source support eliminates potential data conflicts
 • Front mounted design for simple installation

Specifications:

 • Nominal Voltage: 12 Volt DC
 • Operating Voltage Range: 10 - 16 Volt DC
 • Power Consumption: Typically <1 Watt (display only) and 2.4 Watt maximum with transducer connected
 • Current Consumption: 45 to 65 mA (display only) and 200 mA maximum with transducer connected
 • Operating Temperature range: -20º C to +55º C
 • Storage Temperature: -30º C to +70º C
 • Relative Humidity: Up to 93%
 • Waterproofing Standard: IPX6
 • Connections: (2) SeaTalk ng and transducers
 • Conformance: Europe 2004/108/EC

64 328 Kč

Multifuknční navigační displej s úhlopříčkou 12,1". Dobře viditelné i na slunci.C70 má vstupy pro modul GPS, radar, HD Digital sounder module, SIRIUS Satelitní rádio a předpověď počasí

64 768 Kč

Přístroj GPSMAP 4010 zastupuje nový směr v námořních navigacích GPS. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním SVGA displejem o úhlopříčce 26.4 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 4010 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. Oproti předchozím generacím GPSMAP chybí u řady 4010 české ovládací menu.


Funkce modelu GPSMAP 4010:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení -k mapovému plotteru GPSMAP 4010 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 4010 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

65 991 Kč

Výkonný multifunkční navigační displej s úhlopříčkou 8,4" s výbornou viditelností na slunečním světle

71 999 Kč

Přístroj GPSMAP 4012 zastupuje nový směr v námořních navigacích GPS. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním XGA displejem o úhlopříčce 30.7 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 4012 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. Oproti předchozím generacím GPSMAP chybí u řady 4012 české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 4012:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení - k mapovému plotteru GPSMAP 4012 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 4012 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

75 142 Kč

Námořní radar GMR 24 HD je určen pro použití mapovými plottery GPSMAP. Modul rozšíří funkce samostatného mapového plotteru na kombinaci ploteru s radarem.

77 428 Kč

Přístroj GPSMAP 5008 zastupuje novou řadu námořních navigací GPS s ovládáním pomocí dotykového displeje. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním dotykovým VGA displejem o úhlopříčce 21.3 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 5008 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. U řady 5000 chybí české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 5008:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení - k mapovému plotteru GPSMAP 5008 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí • vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 5008 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

91 411 Kč

Výkonný multifunkční navigační displej s úhlopříčkou 12,1" s výbornou viditelností na slunečním světle

102 900 Kč

Přístroj GPSMAP 5012 zastupuje novou řadu námořních navigací GPS s ovládáním pomocí dotykového displeje. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním dotykovým XGA displejem o úhlopříčce 30.7 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 5012 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. U řady 5000 chybí české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 5012:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení - k mapovému plotteru GPSMAP 5012 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí • vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 5012 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

106 663 Kč

Přístroj GPSMAP 5015 zastupuje novou řadu námořních navigací GPS s ovládáním pomocí dotykového displeje. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním dotykovým XGA displejem o úhlopříčce 30.7 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 5015 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. U řady 5000 chybí české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 5015:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení - k mapovému plotteru GPSMAP 5015 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí • vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 5015 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

193 651 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2504 e-shop systém banan.cz