Elektro

výrobce     cena    

Danube je nový typ antény určené pro sledování televize na říčních lodích, člunech a hausbótech. Jedná se o kompaktní anténu s s průměrem 22" a výškou 13", váhou okolo 7 kg. Danube se vyznačuje vylepšeným systémem ladění signálu a elektronickými gyroskopy nové generace, které zajišťují neustálé vyrovnávání pohybu, což umožňuje přijímat stabilní obraz bez přerušování. Řídící jednotku lze zdarma aktualizovat stažením nového softwaru z internetu nebo prostřednictvím SD paměti. DANUBE – DVB SAT TV FOR RIVER BOAT – OFFSET DISH DIAMETER 460 X 260 MM (18X10"") – 7,00 KG (15,43 LB) – CONTROL UNIT 3 SAT - MANUAL SKEW SATELLITE TV ANTENNA FOR RIVER BOAT ONLY Danube is the new satellite TV antenna developed to offer the best choice for watching on river boats (such as barge, houseboat..). It is a compact antenna (with a diameter of 22” and a height of 13”, with a weight of 15,4 lb only) which guarantees a high performance and combines offset technology with electronic innovation. This offset antenna is designed so that the antenna focus point is outside the parabolic area, so that the LNB is supported by an arm which does not cause any shadow onto the dish, thus reducing its performance. Danube is also provided with new-generation electronic gyroscopes, which can compensate any kind of movement, thus allowing you to watch TV programmes with no interruption. Danube may be updated by anyone by means of the SD card reader (memory card), integrated in the control unit, by downloading the software. Available pre-loaded satellites: Astra1, Astra2, Hotbird.

56 784 Kč

Urania 2 umožňuje kvalitnější přijímání televizního signálu díky výškovému rozmezí (-9 ° / 81 °), a to i v severní Evropě. Tato televizní anténa je navržena speciálně pro malé plachetnice a menší motorové lodě. Urania 2 se vyznačuje kompaktními rozměry, nízkou spotřebou a také vylepšeným systémem ladění signálu, jehož součástí je stabilizace pomocí elektronických gyroskopů. Řídící jednotku lze zdarma aktualizovat stažením nového softwaru z internetu nebo prostřednictvím SD paměti. URANIA 2 – DVB SAT TV – DISH DIAMETER 330 MM (13’’) – 4,5 KG (9,92 LB) – CONTROL UNIT 3 SAT – FULL MOTION GYRO – 1 LNB OUT CRJ - 12 VDC URANIA 2: THE GLOMEX COMPACT ANTENNA Thanks to the new elevation range (-9° / +81°) Urania 2 have great performance also on the North Europe. Urania 2 is the new TV satellite antenna in the range, expressly designed to satisfy the requirements of small sailboats and motorboats. Small in size (dish diameter 330 mm/13”) and with low energy consumption (12 VDC/1Ah), Urania 2 is gyrostabilized, equipped with a new HPD (High Performance Dish) parabolic dish combined with the new software for signal research and the innovative noise reduction system STO (Silent Tracking Operation), allowing you to watch TV on board your boat. The antenna have an elevation range (-9° / +81°) developed to have an optimal satellite TV signals reception even in North Europe. It can be easily updated by means of the SD card slot (available for the use of the memory cards used by digital photocameras) and installed on the control unit, by downloading the free software

78 988 Kč

Rhea je nejlepší volbou pro sledování HD televizních stanic. Vyznačuje se nízkou spotřebou, gyroskopy stabilizovanou anténou, novým softwarem pro hledání signálu a speciálním odhlučňujícím systémem (STO). Anténa má výškový rozsah (-9 ° / +81 °), vyvinutý pro zvýšení schopnosti příjmu satelitních televizních signálů i v severní Evropě. Rhea má 3 předinstalované družice (Astra1, ASTRA2, Hotbird. Řídící jednotku lze zdarma aktualizovat stažením nového softwaru z internetu nebo prostřednictvím SD paměti. RHEA – DVB SAT TV – HD - DISH DIAMETER 470 MM (18’’) – 8,00 KG (17,6 LB) – CONTROL UNIT 3 SAT – FULL MOTION GYRO – 1 LNB OUT CRJ RHEA: THE BEST CHOICE FOR WATCHING HD CHANNELS Rhea is the new Glomex satellite TV antenna developed to offer the best performance in receiving HD TV signals thank to a 470mm (18”) parabolic dish and low energy consumption (12 Vdc – 1,5 A/h). V8100 is a gyrostabilized antenna, equipped with a new HPD (High Performance Dish) parabolic dish combined with the new software for signal research and the innovative noise reduction system STO (Silent Tracking Operation). Rhea is characterized by new mechanic and electronic elements. The antenna have an elevation range (-9° / +81°) developed to increase its reception of satellite TV signals even in North Europe. Moreover, the new electronic elements allow the compensation of quality losses due to satellite multiplication on the terrestrial orbit whilst transmitting on frequency and ensure a total silence factor. Easy to install, thanks to a single coaxial cable (SCC) connecting the antenna directly to the TV-set. Rhea, with its 3 preloaded satellites (ASTRA1, ASTRA2, HOTBIRD) easy selectable on the control unit, can be swiftly updated by downloading new satellites or free software updates. TECHNICAL SPECIFICATIONS ANTENNA DISH DIAMETER 470 mm (18"") RADOME DIMENSIONS 500 x 406 mm (20x22"") ANTENNA WEIGHT 8,0 kg (17,6 lb) TRACKING RATE 50° sec ANTENNA GAIN 35 dB (12 GHz) DISH TYPE Prime Focus + HPD POLARIZATION Linear (H + V) LNB FREQUENBCY RANGE 10,7 - 12,75 GHz LNB universal RADOME TYPE U.V. resistant POWER REQUIREMENT 12 Vdc (1,5 Ah) OPERATING TEMPERATURE RANGE -20° +55° AZIMUTH TURN RANGE Unlimited FULL ELEVATION RANGE -9° / +81° TYPE OF STABILIZATION gyro on 2 axis + 3° axis by interpolation SATELLITE IDENTIFICATION NIT (Network Information Table) MIN EIRP 49 dBW FUTURE UPGRADES READY Yes DECODER OUTPUT 1 output AUTOSKEW OPTION No CONTROL UNIT 3 satellites loaded: ASTRA1 19°E - ASTRA2 28°E - HOTBIRD 13°E

91 678 Kč

Venus je satelitní anténa pro lodě. Průměr antény je 39 cm (15”) a je nejlepší volbou pro ty, kdo hledají kombinaci malých rozměrů, vyšší výkon a hezký styl. Venus má dvouosou gyrostabilizovanou anténu s 1 výstupem, který je natáčivý a umožňuje nekonečné natáčení. Koaxiální kabel se tak neláme a nepřetáčí.
Nová technologie použita na tomto modelu zajistí výborný satelitní příjem.
Venus obsahuje elektronický gyro-stabilizovaný (EGS) systém, který zajistí rychlý příjem signálu a jeho sledování. Systém je dodávaný s adaptérem DC / DC 12/24 V a řídící jednotkou, která zobrazuje stav antény pomocí LCD displeje a pomocí NIT sytému má předprogramovaných 7 satelitů.
Instalace je jednoduchá pomocí technologii SCC (Single Cable Connection), která jedním koaxiálním kabelem propojí satelitní systém s TV systémem.
Jednotka je připravena pro další upgrady. Kombinuje prvky špičkové technologie s perfektními použitými materiály.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Min EIRP: 50dBW
zisk antény: 32dB @ 12GHz

průměr paraboly: 39 cm 15 in
typ paraboly: PRIME FOCUS
polarizace: Linear (V - H) nebo Circular (LHCP-RHCP) (není standardně)
rozsah frekvence LNB: 10.7GHz 12.75GHz
průměr Radomu: 42 cm
výška Radomu: 50 cm
typ Radomu: UV odolný
Antenna weight: 10Kg 22,04 lb
požadavky napájení: 12-24 Vdc 2A
rozsah provozních teplot: od -20 st. do +55 st. Celsia
rozsah točení azimutu: nekonečný
Rozsah elevace: 5 - 90 grade
rychlost sledování: 50grade/sec
počet rotace: bez omezení
stabilizace:pomocí gyro ve dvou osách, 3. osa interpolací
další upgrade: možný
interface pro digitální SAT přijímač: možnost objednat
identifikace satelitů: pomocí NIT (Network Information Table)

součást dodávky 10 m (33") koax. kabelu a Scart, řídící jednotka adaptér a RADOM s anténou
Další možné příslušenství:
V9500 0-5 stupňová nerezová montážní podložka
a Digital Decoder V9190.

101 196 Kč

Glomex 47 cm průměr misky satelitní TV anténa je správná odpověď na otázku, kdo chce výkony, kvalita a vysoký příjem sledovat satelitní TV na palubě. Špičková technologie jako DVB (Digital Video Broadcast) a NITguarantee rychle signalizují identifikaci a identifikuje satelity.Přesný satelitní sledování je dosaženo prostřednictvím systému gyro stabilizované (SHR) a nepřetržitý pohled je zajištěna i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách i křižování od břehu nebo na kotvě.

Díky také na osazenou koaxiální rotující společné (CRJ), který umožňuje anténa pro zapnutí plynule na sebe na ose azimutu, protože žádný koaxiální kabel, obal je zapotřebí, aby se zabránilo jakémukoli přerušení pohledu vašeho oblíbeného programu.

Dodává se s řídící jednotkou snadné používat: LCD displej ukazuje stav antény a umožňuje multi-satelitní provoz, se 7 satelity načteny a adaptér DC / DC, který může být napájen na 12/24 V.

Snadná instalace díky připojení systému s jedním kabelem (SCC), pomocí jediného kabelu, který spojuje satelitní antény na televizním systému, je také připravena pro budoucí upgrade.

Saturn dostane vysoký výkon respektovat průměr paraboly a známou normu na těchto rozměrů, zaručující tak, aby příjem signálu i v místech, kde by to bylo obtížné.

SPECIFIKACE

 • Minimální EIRP: 49dBW
 • Zisk antény: 34 dB @ 12GHz
 • Miska průměr: 47 cm 18 V
 • Typ Dish: PRIME FOCUS
 • Polarizace: lineární (V - H) nebo kruhová (LHCP-RHCP) (volitelně)
 • LNB frekvenční rozsah: 10.7GHz 12.75GHz
 • Radome průměr: 50 cm
 • Radome výška: 62 cm
 • Typ Radome: odolný proti UV záření
 • Anténa Hmotnost: 12,5 kg 28 liber
 • Požadavky na napájení: 12-24 V ss 2,5 A
 • Rozsah provozních teplot: -20 až 55 stupni
 • Azimut turn rozsah: neomezená
 • Plná výška rozsah: 5 - 90 stupeň
 • Sledování frekvence: 50 třída / sec
 • Rotace: neomezená turn
 • Stabilizace podle gyro na 2 osy, třetí osy pomocí interpolace
 • Budoucí aktualizace: ready
 • Společné rozhraní pro digitální sat přijímač: možnost
 • Identifikace Satellite: NIT (Network Information Table)

 

10 mt (33 "), koaxiálního kabelu a Scart, řídící jednotky a adaptéru DC / DC jsou dodávány s anténou.

V9500 0-5 vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli nastavitelná montáž a Digital dekodér V9190 jsou možnosti

118 640 Kč

Hledáte satelitní anténu, která Vám umožní být na příjmu kdekoliv? I v oblastech, kde je signál moc slabý?

MARS 1 je vaším řešením. Se svým 60cm průměrem, kombinuje vysoký výkon se známými vlastnostmi antéd od Glomexu jako jsou snadná instalace, spolehlivost materiálů. K tomu obsahuje elektronický gyro-stabilizovaný (EGS) systém, který zajistí rychlý příjem signálu a jeho sledování. Systém je dodávaný s adaptérem DC / DC 12/24 V a řídící jednotkou, která zobrazuje stav antény pomocí LCD displeje a pomocí NIT sytému má předprogramovaných 7 satelitů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Min EIRP: 47dBW
zisk antény: 35,3dB @ 12GHz

průměr paraboly: 60 cm 24 in
typ paraboly: PRIME FOCUS
polarizace: Linear (V - H)
rozsah frekvence LNB: 10.7GHz 12.75GHz
průměr Radomu: 66 cm
výška Radomu: 66 cm
typ Radomu: UV odolný
Antenna weight: 15Kg 33 lb
požadavky napájení: 12-24 Vdc 2A
rozsah provozních teplot: od 0 st. do +70 st. Celsia
rozsah točení azimutu: nekonečný
Rozsah elevace: 15 - 90 grade
rychlost sledování: 50grade/sec
počet rotace: bez omezení
stabilizace:pomocí gyro ve dvou osách, 3. osa interpolací
další upgrade: možný
interface pro digitální SAT přijímač: možnost objednat
identifikace satelitů: pomocí NIT (Network Information Table)

součást dodávky 10 m (33") koax. kabelu a Scart, řídící jednotka adaptér a RADOM s anténou
Další možné příslušenství:
V9500 0-5 stupňová nerezová montážní podložka a Digital Decoder V9190 je možné objednat

138 424 Kč

Rhine je nejlepší satelitní anténa Glomex určená pro sledování televize na říčních lodích. Rhine je vybaven multi-koaxiálním rotačním kloubem a 4 výstupy pro připojení dekodérů. Tato anténa je optimální volbou pro sledování televize i za špatného počasí. Řídící jednotku s 8 přednastavenými satelity lze v budoucnu zdarma aktualizovat. RHINE – DVB SAT TV – DISH DIAMETER 600 MM (24’’) – 15,50 KG (34,17 LB) – FOR RIVERS BOATS - CONTROL UNIT 8 SAT – FULL MOTION GYRO – 4/16 LNB OUT MCRJ SATELLITE TV ANTENNA FOR RIVER BOAT ONLY Rhine is the best Glomex satellite TV antenna developed for TV watching on river boats. Identical in dimensions to Mars 4 (dish diameter 600mm/24”) Rhine has an High performance dish (H.P.D.) and an innovative noise reduction system (S.T.O.). Rhine, moreover, is equipped with a multi coaxial rotating joint and with a multi-switch box for the connection of more independent decoders (4 outputs for multi-switch) that allows the connection of up to 16 independent decoders on the same boat. Rhine is the optimal choice to watch TV, either when cruising or at anchor and with bad weather conditions too. It is also ready for future updating and the control unit has 8 available pre-loaded satellites. TECHNICAL SPECIFICATIONS ANTENNA DISH DIAMETER 600 mm (24"") RADOME DIMENSIONS 660 x 660 mm (26x26"") ANTENNA WEIGHT 15,5 kg (34,17 lb) TRACKING RATE 25° sec ANTENNA GAIN 36,5 dB (12 GHz) DISH TYPE Prime Focus + HPD POLARIZATION Linear (H + V) LNB FREQUENBCY RANGE 10,7 - 12,75 GHz LNB universal RADOME TYPE U.V. resistant POWER CONSUMPTION POWER REQUIREMENT 12/24 Vdc (3 Ah) 5 A OPERATING TEMPERATURE RANGE -20° +55° AZIMUTH TURN RANGE Unlimited FULL ELEVATION RANGE 7° - 90° TYPE OF STABILIZATION gyro on 2 axis + 3° axis by interpolation SATELLITE IDENTIFICATION NIT (Network Information Table) MIN EIRP 47 dBW FUTURE UPGRADES READY Yes DECODER OUTPUT 4 outputs to multiswitch (max 16 outputs) AUTOSKEW OPTION Yes CONTROL UNIT 8 satellites loaded

170 983 Kč

Nová 60STV satelitní TV anténa od Raymarine nabízí nesrovnatelný výkon a styl. Anténa je navržena pro použití i na velkých lodích (50´ a víc), 60STV poskytuje vylepšení příjem signálu pro jasný obraz a spolehlivý přístup ke stovkám kanálů pro digitální zábavu. Velká účinnost 60STV umožní rozsáhlé pokrytí signálu i v místech, kde je signál obvykle slabý. Rychlost dosažení satelitního signálu je též vylepšena díky vestavěnému GPS přjímači.

262 167 Kč

Nová 60STV satelitní TV anténa od Raymarine nabízí nesrovnatelný výkon a styl. Anténa je navržena pro použití i na velkých lodích (50´ a víc), 60STV poskytuje vylepšení příjem signálu pro jasný obraz a spolehlivý přístup ke stovkám kanálů pro digitální zábavu. Velká účinnost 60STV umožní rozsáhlé pokrytí signálu i v místech, kde je signál obvykle slabý. Rychlost dosažení satelitního signálu je též vylepšena díky vestavěnému GPS přjímači.

264 788 Kč
Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 2688 e-shop systém banan.cz