Přihlásit
0 Kč
Košík je prázdný.

Kategorie

Marine4u.cz

Přístroj GPSMAP 5015 zastupuje novou řadu námořních navigací GPS s ovládáním pomocí dotykového displeje. Samotný přístroj slouží jako centrum, základna pro připojení a zobrazení dat ze všech externě připojených zařízení - GPS antény, sonaru, radaru, či systému pro sledování předpovědi počasí (služba Garmin XM Weather, zatím dostupná jen v USA). Tok dat a připojení všech zařízení je zabezpečeno vysokorychlostní sítí - Garmin Marine Network.

Přístroj je osazen kontrastním dotykovým XGA displejem o úhlopříčce 30.7 cm, kde lze přehledně sledovat data ze všech zařízení na jedné obrazovce, případně si přepnout zobrazení dat z každého zařízení na jednu individuální obrazovku. Přístroj je nově vybaven vestavěnou základní mapou světa, která je vytvořena z družicových snímků Země. GPSMAP 5015 má také vstup na SD paměťové karty určený pro námořní mapy edice BlueChart g2 Vision přednahrané na těchto kartách. U řady 5000 chybí české ovládací menu.


Funkce přístroje GPSMAP 5015:

• Základní mapou je fotomapa světa vytvořená z družicovích snímků.

• Další mapové podklady je možné dokoupit z edice BlueChart g2 Vision předehrané na SD kartách.

• 3D pohled na mapové podklady nad vodní hladinou - digitální model terénu (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Družicové a letecké snímky s vysokým rozlišením pro oblasti přístavů, kotvišť, vodních cest a navigačních orientačních bodů (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Technologie automatického vedení umožňuje vyhledat pomocí všech dostupných map ideální trasu, která se vyhne všem překážkám - např. mělčinám, bójím a dalším (v případě použítí přístroje s námořními mapami edice Bluechart g2 Vision).

• Externí zařízení - k mapovému plotteru GPSMAP 5015 lze dokoupit GPS anténu pro zobrazení aktuální pozice nad mapou a dalších údajů, jako je rychlost, či směr pohybu, dále lze plotter dovybavit sonarem a radarem. Všechna data se s přístroje propojí • vysokorychlostí sítí Garmin Marine Network.


Před zakoupením přístroje GPSMAP 5015 je dobré myslet na:

• Samotný přístroj je pouze mapový plotter bez GPSpřjímače (externí GPS antény).

• V ceně přístroje nejsou obsaženy podrobné mapy a datová karta.

• Přístroj musí být napájen z externího zdroje.

• Chybí ovládací menu v českém jazyce.

222 699 Kč

Rám tohoto extravagantního sextantu je potažen vrstvou pravého zlata. Díky zlatu je sextant ještě vzácnější a jedinečnější. Pozlacený rám lze kombinovat se všemi modely Cassens&plath.Popis:Pozlacený rám4 x 40mm dalekohledVolitelný horizont, zrcadloVčetně osvětleníMosazný rámVodovzdorné nebo dřevěné pouzdroS certifikátem kvalitySextant dle vašeho výběru z produkce Cassens&plath.Technická data:Barva: zlatáObsah balení:SextantVodovzdorné nebo dřevěné pouzdro *Klíč na nastavení zrcadlaHadřík na čištění optických částíKartáčekNávod k obsluzeCertifikát kvalityUPOZORNÉNÍ: Fotografie jsou pouze ilustrační a mohou se lišit v závislosti na objednaném sextantu u nějž bude vyměněn běžný rám za zlatý. *Do poznámky k objednávce uveďte:Druh pouzdra - Voděodolné žluté plastové pouzdro (vodotěsné, nárazuvzdorné a plovoucí) nebo dřevěné pouzdro s ušlechtilým potiskem zvenku i zevnitř na víku.

277 175 Kč

Nová 60STV satelitní TV anténa od Raymarine nabízí nesrovnatelný výkon a styl. Anténa je navržena pro použití i na velkých lodích (50´ a víc), 60STV poskytuje vylepšení příjem signálu pro jasný obraz a spolehlivý přístup ke stovkám kanálů pro digitální zábavu. Velká účinnost 60STV umožní rozsáhlé pokrytí signálu i v místech, kde je signál obvykle slabý. Rychlost dosažení satelitního signálu je též vylepšena díky vestavěnému GPS přjímači.

301 492 Kč

Nová 60STV satelitní TV anténa od Raymarine nabízí nesrovnatelný výkon a styl. Anténa je navržena pro použití i na velkých lodích (50´ a víc), 60STV poskytuje vylepšení příjem signálu pro jasný obraz a spolehlivý přístup ke stovkám kanálů pro digitální zábavu. Velká účinnost 60STV umožní rozsáhlé pokrytí signálu i v místech, kde je signál obvykle slabý. Rychlost dosažení satelitního signálu je též vylepšena díky vestavěnému GPS přjímači.

304 506 Kč

Pack 1 Racing Hliník hydrogenerátor 600 W, včetně:
- 1 hydrogenerátor Racing 600 W (stavitelné, hliníková noha)
- 1 převodník 12-24 Vcc autodetekováno
- 1 sada nožů tři vrtulového pohonu
- 1 zvedací držák s cam-zaklínit
- 1 hydraulické čerpadlo
- 1 upevňovací sada pro zrcadla

327 062 Kč